Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan szakítottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szakítottatok a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés

Hosszas vívódás után úgy döntöttem, hogy véget vetek a viszonyomnak. A párommal átbeszéltük a kapcsolatunkat és a problémáinkat. Elmondtam neki, hogy viszonyom van, de véget vetek neki. Ő ezt elfogadta, szeretnénk teljesen rendbe hozni a kapcsolatunkat. A szeretőm iránt még vannak érzéseim, de nem tudnám őt a páromként elképzelni. Szakítottam vele, de így is keres. Nem zaklat, én pedig alig válaszolok, de nagyon sajnálom, hogy neki is fájdalmat okoztam. Hogy tudnám teljesen elengedni? Megmondtam neki többször is, hogy nem szeretnék vele többet beszélni. Letiltani nem akarom, mert nem ártott nekem semmit.

26N


2019. jún. 9. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Mónika show-ba való vagy ennyi ésszel 26 évesen, ott majd maunika ad tanácsot te proli.
2019. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

A férjed a hibás hogy ezt eltűrte eddig is.

Ritka nagy balfék lehet szerencsétlen,gondolom vissza is szerelmesedtél bele gyorsan..:))

2019. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
az a baj hogy simán csak ribizlik vagytok. el ne hidd hogy ez változni fog, aki ribi az ribi is marad. nincs ezzel gond amúgy, csak a szegény balekokat sajnálom akik az összespermázott testeteket, szátokat kell hogy használják. az a gáz hogy ha nem is tud róla honnan jöttél haza és mi volt a szádban, aztán ad egy csókot. fúúj wazze. ez undi:)
2019. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó!

Sajnos sosem lehet tudni az ilyesmit...

Te sem tudhatod, hogy a te párod (ha van) kit nyalt/falt, vagy fog nyalni/falni, 20 perccel korábban, mint ahogy hazaért...

Az is lehet, hogy 2 nap múlvan megismerkedik valakivel, akit nem fog tudni kiverni a fejéből...még az is lehet, hogy ő fog kezdeményezni...

Ja, hogy nem megcsalós típus?

Cicám...nem tűnt még fel? A valóságban senki sem az...;)

2019. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14, vannak olyanok akik nem lépnek félre, hanem ember módjára rendezik a problémákat, de ez felfoghatatlan az ilyen ribiknek. nem értik, nem hiszik el, mert ők nem részei annak a világnak. vagy másképp: a ribik világról alkotott képében ilyesminek helye nincs. a ribizli látásmódja: nem dugnak otthon? majd dugnak máshol, persze a baleknak nem szólok otthon, nehogy oda legyen a kényelmes élet, meg egzisztencia. a ribizli amúgy egy élősködő, parazita. a gazdatestet nem engedi el egészen addig, míg nem biztos abban, hogy rászívhatja magát egy másikra, jobb körülmények közé. a ribizli ritkán, vagy egyáltalán nem rendelkezik saját egzisztenciával, ezért is válik meg nehezen a gazdatesttől, vagyis a balektól otthon aki gyanútlanul táplálja. itt érzelmekről nincs szó, inkább csak érdekről. gusztustalan.
2019. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyi, nem mérvadó a véleményed! Te -állításod szerint- nem vagy ribizli...vagyis lövésed sincs arról, hogy mi, miért történik. Te pusztán csak teóriákat állítasz fel, és megmagyarázod magadnak, hogy ez ezért, meg azért történik.

Ezek viszont pusztán csak feltételezések. Nem tudod semmivel sem alátámasztani. Nincs valóságalapod.


Nem vagy jártas a témában, így üres okoskodás, amit mondasz.

2019. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 piroska és a farkas ***** válasza:
1-3. Vàlaszoló! Melyiküket fàjna jobban màssal làtni? Nemcsak làtni, de tudni, h öleli, csókolja, megöregszik vele?
2019. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!