Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Élhet szerelem nélkül, miközbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet szerelem nélkül, miközben megcsalni készült a párját?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, aki házas. Szimpatizáltunk egymással, de nem akartam mocskos dolgokba belebonyolódni, nem is lett semmi.


Ami érdekes volt, és nem tudom hová tenni, hogy azt mondta, annyira vágyik a szerelemre.


Miközben ugye nős, nem is régóta. Azt gondolná az ember, hogy ha nem is lángoló szerelem, de azért még valamilyen érzelmi tartalékok vannak közte és a neje között.


De azt is mondta, hogy nem akar már többet szerelmes lenni az életben, mert sokat csalódott.


Ezért volt fura, hogy mindeközben kereste a kedvemet, az alkalmat, hogy nőként és férfiként beszélgessünk, találkozzunk.


Ezért sem folytam bele jobban, mert összezavart a viselkedése.


Valahogy nem értem, ha valaki nem akar szerelmes lenni miért koslat más nő után?


Vagy miért nem válik el, ha otthon nincsenek erős érzelmek?


Már nem tartom vele a kapcsolatot, de elgondolkoztam, vajon le tud élni egy életet szerelem nélkül 39 évesen, ebben a házasságában, anélkül, hogy megcsalná a feleségét vagy tenne rá újra kísérletet?



2019. jún. 28. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van rossz kapcsolatban. Inkább egy kényelmes kapcsolatban van. Van a biztos pont az életében, de ő ilyen nyughatatlan, egoista típus aki úgy érzi magát férfinak ha új zsákmányokat cserkészhet be.
2019. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért "szenved" mert egy éretlen kiskamasz szintjén ragadt agyilag. Nyugi,nem szenved annyira mikor a felesége bekapja. Csak ha rájön az unalom,meg hogy mindig ugyan az a "menü" akkor portyázni indul. De azért a meleg vacsora meg a tiszta ruha jó éppen otthon..
2019. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz mindenkinek.


Köszönöm a segítséget, és hogy normálisan reagáltatok.

2019. jún. 28. 15:14
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell" más nő után koslatnia. Lefogadom,hogy megkap otthon is mindent. Vannak ilyen hedonista faszik akiknek semmi nem elég,1 punci mellé kell még 5 a változatosság kedvéért.
2019. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a feleségének pedig lazán azt hazudja, hogy mennyire szereti.. Egy újabb csodálatos jellem, elég sok ilyen hulladék féreg van, mind ugyanazokat a dumákat nyomja, de amíg van olyan buta nő, aki ennek bedől..
2019. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon észnél kell lenni.


Nem sok híja volt, hogy besétáltam a csapdájába, de sikerült még idejében kapcsolni.


Az volt gyanús, amit írtam is, hogy egymásnak feszülő állításai voltak, ellentmondásba keveredett.


Sosem fogom ezt megérteni, ha valakit szeret a párja, megkap mindent, akkor miért kell ezt csinálni? Megalázni a másikat, meg még belerángatni egy másik nőt is ilyen szituációba.

2019. jún. 28. 15:33
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egyeseknek két punci jobb, mint kettő. Remélem levontad a tanulságot és soha többet nem hiszel el semmit egy olyan embernek, aki így bánik a párjával a háta mögött. Ha tényleg olyan rossz az a kapcsolat, ahogy állítja, mégse lép ki belőle, amíg nincs meg a következő, akkor is egy hulladék jellem, akivel nem érdemes kezdeni.
2019. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
*két punci jobb, mint egy
2019. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Aki szenved egy kapcsolatban az kilép. Főleg ha nincs anyagi akadálya. Ő nem szenved.
2019. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

29 éves házas férfi bejelölet egy éve a facebookon.

Elkezdett olyan üzeneteket írni,kiderült,hogy egy városba gyerekeskedtünk.

Elmesélte dióhéjban a házasságát.

Szólt a feleségnek,hogy mi a gondja,segít változtasson.

A feleség azt mondta neki minden jó,közbe a feleség posztolgatta a világ megváltó idézeteket a facen...

Nyilván nem mentem ebbe bele,zűr van ott is nagyon nagy zűr..már külön szoba nincs szex lassan két éve,a gyerek megfogantatása óta.

Rengeteg hitel a házon válni se tudnak

Két fiatal aki hirtelen döntött és sok évre egymáshoz vannak kényszerülve

Persze, a feleség verzióját nem tudom így nem egészen fehér vagy fekete

2019. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!