Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretkezés érzelmek nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok bonyolult kérdés adott egy 44 éves pasi 14 éves "kapcsolata" van a felesége vese beteg több éve kb csak látogatja mert nem bírja el viselni hogy nincs semmi.... aztán találkoztunk... már kb 3 hónapja ismer én húzom a dolgot mert nem tudom mit érez vagy akar ő azt mondta nem csak sexet akar ő szeretkezni akar és barát is lenni..... állandóan azt kérdezi mikor lesz már meg hogy talán felek tőle...... ha rá kérdezek azt mondja nem akar semmi komoly dolgot de akkor mért ilyen kitartó, érdeklődő???? Már bele tavarodtam.... én 24 vagyok és van egy gyerkőc aki imádja...

2019. júl. 4. 12:20
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Lenne de nekem 20 evés apuci kicsi fiai nem kellenek 35 alatt nincs férfi!!
2019. júl. 4. 13:16
 22/37 anonim ***** válasza:
91%
nyugi azoknak is csak arra kellenél, csak még nem mondják meg, majd az esemény után. normális férfinek te nem kellesz, mert ráadásul buta is vagy nagyon:)
2019. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Így van jól mondja az előttem szóló és sötét is egyben(:
2019. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a kommenteid stílusa alapján menj csak bele ebbe a szexkapcsolatba, megérdemlitek egymást. Még hogy szeretkezni akar... gondolom a beteg feleségével sajnáltatja magát és te meg beveszed a nyomorát.

Az ilyen nőktől kb. hányok. Gondolom mennyire irigyelhet a többi nő (én biztos nem) hogy huszonévesen egyedülálló anyuka lettél. Ezen mondjuk annyira nem csodálkozom.

Jó szórakozást más, beteg ember tönkre tételéhez egy undorító s.fejjel. Amikor elélvez benned gondolj a vesebeteg feleségére meg arra hogy a lányodnak mennyire lesz rossz ha ez a számára szimpatikus középkorú pasi lelép.

Jó szórakozást.

2019. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Pont lesz@rom a feleséget a gyerekkel meg ne gyere az nem hatotta meg hogy az apját előtte dobtam ki
2019. júl. 4. 13:29
 26/37 anonim ***** válasza:
87%
jó lesz a gyerekednek:) kéthetente másik férficipő van az előszobában:)
2019. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
92%

Milyen csodálatos anya és nő vagy. Irónia vége


Hányok tőled.

2019. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

A feleségét pont lesz@rom."


Ez vagy te. Meg is érdemled, hogy jól kihasználjon és dobjon. Csak a lányodat sajnálom, hogy ilyen példát fog látni.

2019. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy. Nem csodálkozok ha 10év múlva kiírod a kérdést h gyógyszer vagy drogfuggő a gyereked, mit csinálj te bezzeg megtettél mindent. Az orra előtt küldted el az apját, leszarsz egy beteg nőt, kúrópajtikat mutogatsz be a gyerekednek. 😅 Szánalmas vagy.
2019. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
84%

Igen, igen. Ezekről a megnyilvánulásaidról beszéltem. A gyerek meg ha már egyszer van, nem lehet nem belekeverni a dolgokba, hiszen minden amit teszel rá is hatással van, maximum akkor nem ha úgy jársz el hogy ő nem tud a pasijaidról és viselt dolgaidról.

De látom neked az sem probléma hogy előtte jelenetet csinálj és kidobd az apját. Van ám kultúra.

Ezért mondtam hogy megérdemlitek egymást ezzel a sfejjel. Mindketten önző, másokon átgázoló emberek vagytok - tehát biztos megértitek egymást az ágyban is.

2019. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!