Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretkezés érzelmek nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok bonyolult kérdés adott egy 44 éves pasi 14 éves "kapcsolata" van a felesége vese beteg több éve kb csak látogatja mert nem bírja el viselni hogy nincs semmi.... aztán találkoztunk... már kb 3 hónapja ismer én húzom a dolgot mert nem tudom mit érez vagy akar ő azt mondta nem csak sexet akar ő szeretkezni akar és barát is lenni..... állandóan azt kérdezi mikor lesz már meg hogy talán felek tőle...... ha rá kérdezek azt mondja nem akar semmi komoly dolgot de akkor mért ilyen kitartó, érdeklődő???? Már bele tavarodtam.... én 24 vagyok és van egy gyerkőc aki imádja...

2019. júl. 4. 12:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Van gyomrod 24 évesen egy 44 evéshez? Azzal ne gyere, hogy talpig úriember és neked bizony van hozza, mert fogadni mernék, hogy egy ilyen félig meddig lelakott 20on évesekre vadászó kiéhezett birka.. rettentő buta vagy.. hidd el senki nem irigy rád! Egy 20 éves sem! Ezeket a szövegeket csak a nagyon-nagyon buta lányok mondogatják! Nem ártana bele nézni a tükörbe, mert lehet, hogy 5 számmal nagyobb mellényt vettél fel!
2019. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
a dumád alapján te a "kisebbséghez" tartozol:) eltaláltam?
2019. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"Pont lesz@rom a feleséget a gyerekkel meg ne gyere az nem hatotta meg hogy az apját előtte dobtam ki"


Tehát lszarod a beteg feleségét, akinek amúgy is van elég baja, lszarod a gyerekedet, neked csak az számít, hogy most viszket lenn egy hányinger pasi miatt. Ha ezt nem érzed gáznak, akkor az érzelmi intelligenciád 0, és egy érzéketlen, olcsó kis nőcske vagy, ennyi, hiába pattogsz nekünk. Nem is értem minek tettél fel kérdést, ha nem fogadsz el semmilyen választ, és már előre eldöntötted, hogy a ribije leszel. További jó szenvedést!

2019. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az egész lényedben az egyetlen pozitív dolog hogy nem akarsz több gyereket...

A megnyilvánulásaid mindent elmesélnek rólad.

2019. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyen példát akarsz mutatni a gyerekednek?


Istenem, mindig az ilyenek szaporodnak...

2019. júl. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
79%

Ha értelmes választ nem tudtok írni minek kopptatni az újakat??


Szóval mindenki hülye, aki le akar beszélni róla. Míg te remekül ismered a férfiakat, amint azt a mellékelt ábra (az apa nélküli lányod) mutatja.

2019. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen pasit. Az a helyzet, hogy amig azt mondja, hogy csak szex, vagy “nem igérek semmit”, addig tényleg nem vágyik többre. Később ezzel fog takarózni, hogy ő előre megmondta.
2019. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!