Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgoztad fel a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztad fel a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem eszem, nem alszom, nem nyugszom meg, nem tudok semmi másra gondolni, csak halálra. Az övére és a sajátoméra. Gyűlölöm végtelenül. Nem bírom elviselni, hogy a történtek után vígan éli az életét tovább, miközben engem sárba tiport. A saját életem is gyűlölöm. Felhagytam minden hobbimmal, felmondási időmet töltöm. Teljesen elhagytam magam és a környezetem is. Állandóan kimerült vagyok és idegbeteg. Nem akarok embert látni, de ez elkerülhetetlen. Mikor lesz ennek vége? Mit kellene tennem?

2019. júl. 17. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon nehezen.En is tappenzre mentem.Evek teltek el,mire ugy ahogy feldolgoztam.Pedig mi egyutt maradtunk,ujrakezdtuk.Csak nalunk a csalodott szereto kavart,hazudozott,zaklatott sokaig,ez is nehezitette.

Viszont adott egy adrenalin loketet,mikor azt irta,kosd fel magad,minden megoldodik.Na azt nem!!! Azert sem!!!

Ennek 9 eve mar.

2019. júl. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
2019. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Szakítottam, elhagytam és igazából megkönnyebbültem, viszont bízni nagyon sokáig senkiben sem tudtam, 2 évig semmilyen kapcsolatom nem volt, egy randi sem, annyira kerültem a pasikat.

Eleve úgy indultam neki az utolsó találkozásnak, hogy szakítok mert már nem bírtam elviselni. (irányításmánia, beteges féltékenység) Összevesztünk és végül nem volt alkalmam, elment egész éjszakára. Azzal jött vissza, hogy sírt. És elmesélte, hogy egy buliban kötöttek ki a haverjával, és ott rámászott egy csaj, és hát lefeküdtek, de nem jelentett semmit, engem szeret, nagyon sajnálja, bocsássak meg, nagyon boldogok leszünk együtt,nem történt semmi, ez csak egy jelentéktelen szex volt stb stb.

Mikor közöltem vele, hogy részemről köztünk vége van, kikelt magából. Felpofozott, és ordítozott, hogy egy csaj aztán őt nem dobhatja, nem tűri, hogy megalázzam, és igenis együtt fogok vele maradni bla bla. Én visszaütöttem, közöltem hogy soha többé nem akarom látni, összeszedtem a cuccaimat, közben előbb üvöltözött elmondott minden r..bancnak, meg hogy olyan ronda vagyok, hogy soha senkinek se fogok kelleni ha nem maradok vele, aztán térdre borult és könyörgött hogy ne hagyjam el. A végén azzal állt elő, hogy öngyilkos lesz. Mondtam, hogy csak nyugodtan.

Leléptem. Fél év múlva telefonszámot kellett cserélnem mert nem hagyott békén a hívásokkal és smsekkel, hogy menjek vissza hozzá. Pár éve megtalált facebookon is és írogatta a hülyeségeit, hogy mi egymásnak lettünk teremtve, nagyon örülne ha a összejönnénk és a szeretője lennék, és szívesen megvárja amíg elválok (mert hogy azóta férjhez mentem). Letiltottam, és azóta szerencsére nem keresett.:)

Nyilván a büszkeségemnek nem tett jót, de engem inkább a tettlegesség viselt meg lelkileg, nem az hogy megcsalt. Biztos rosszabb lett volna ha szeretem amikor megtudtam de addigra már a viselkedésével minden érzést ami volt bennem, kiölt belőlem. Nem véletlenül eleve arra készültem, hogy szakítok.

2019. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

11.vagyok,vajon miért nem hasznos,miért lett igy lepontozva,mert egyutt maradtunk?

Ja bocsi,nem tudtam,hogy itt a Gy k.n ezt nem lehet,buntetendo!

2019. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Én is teljesen magam alatt voltam és azon agyaltam, hogy milyen módon végezzek magammal. Azután végiggondoltam és rájöttem, hogy ezzel pont azoknak okoznám a legnagyobb fájdalmat akik még szeretnek és jelentek számukra valamit. Az hogy valaki ennyire kegyetlen volt hozzád nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen. Ha van valaki a családodban akivel ki tudod beszélni az is nagyon sokat segít. És sírj nyugodtan ha elkap, én is sírtam férfi létemre és utána mindig jobb lett. Szép lassan rendbejönnek a dolgok hidd el. A felhők mögül mindig előbukkan a nap.
2019. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam enni, pocsék érzés volt. Lefogytam, és ketdtem magam csinosnak érezni. Ez önbizalmat adott. Végül is nekem jót tett.
2020. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!