Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy bizzon bennem a baratom?

Figyelt kérdés
Kiprobaltam a fűvet a hétvégén meg az extasyt amire kiakadt megígértem többet nem fogom de megegyszer megtörtént így nem bízik bennem már annyira mivel engeszteljem ki

2019. júl. 26. 09:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Semmivel. Eljátszottad a bizalmát, élj együtt annak tudatával, hogy a drog fontosabb volt neked, mint a barátod. Én eg egészen biztosan nem állnék veled szóba ezek után.
2019. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
"megígértem többet nem fogom de megegyszer megtörtént". Mi a kérdés? Megígérted és megszegted. Min csodálkozol?
2019. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%

Semmit. Bízott, te meg még egyszer eljátszottad.

2 lehetőség:

- időutazás, és nem csinálod újra

- innentől fogva tényleg SOHA nem csinálod újra, talán pár év múlva ő is elhiszi, addig meg küzd a tetteid következményeivel.

Remélem nem érte meg a kapcsolatotok porba döngölését az a kis szombat este...

2019. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
Hat mostmar akkor meg kell dolgoznod a bizalmaert... tehat tobbszor kell bizonyitanod, mivel a szavad sajnos ezekszerint semmit nem er...
2019. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Előfordul, én sem terveztem hogy ez lesz mikor átmentem baratnőmhöz de megtörtént...

azt mondta próbál bizni bennem csak nehéz (de amugy szoltam neki hogy megyek bulizni ) csak az nem volt betervezve hogy drogozunk is.


Mivel kedveskednétek neki?

2019. júl. 26. 09:42
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk azzal, hogy nem veszed ilyen flegmán? "Előfordul" - nálam itt fordulna elő egy kapcsolat vége.
2019. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem veszem flegmán, sajnalom mondtam neki is de szerintem most ettől nem dől ossze a világ
2019. júl. 26. 09:49
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Volt egyszer egy nagyon rossz természettel megáldott fiú. Az apja adott neki egy zsák szöget, és azt mondta neki, verjen be egyet a kert kerítésébe minden alkalommal, mikor elveszti a türelmét, és összeveszik valakivel, vagy valami rosszat mond valakirõl. Az elsõ nap 37 szöget vert be a kerítésbe. A következõ hetekben megtanult uralkodni az indulatain, és a bevert szögek száma napról napra csökkent. Rájött arra, hogy sokkal egyszerûbb volt uralkodni az indulatain, mint beverni a szögeket a kerítésbe.

Végre elérkezett az a nap is, mikor a fiúnak egy szöget sem kellett bevernie a kerítésbe. Ekkor odament az apjához, és elújságolta neki, hogy aznap egy árva szöget sem vert be a kerítésbe. Az apja azt mondta neki, húzzon ki egy szöget minden egyes nap, mikor nem vesztette el a türelmét, és nem veszekedett senkivel sem, vagy meg tudta állni, hogy rosszat mondjon valakirõl. Teltek a napok, s a fiú végre azt mondhatta az apjának, hogy kihúzta az összes szöget a kerítésbõl. Az apa ekkor odavitte a fiát a kerítéshez, és ezt mondta neki: "Fiam, szépen viselkedtél, büszke vagyok rád, hogy így megváltoztál.

Állj meg egy pillanatra, nézd csak, mennyi lyuk van a kerítésben. Ez a kerítés soha többé nem lesz már olyan, mint régen volt. Ha veszekszel valakivel, vagy rosszat mondasz valakirõl , megsebzed õt. Egy ugyanolyan sebet hagysz az õ lelkében, mint ezek a lyukak itt. Hátba szúrhatsz egy embert, majd kihúzhatod a kést a hátából, a seb örökre ott marad. Akárhány alkalommal is kérsz bocsánatot, a seb talán örökre ott marad. A szóbeli, sértés ugyanakkora fájdalmat okozhat, mint a testi.

Nagyon nehéz meg nem történtté tenni meggondolatlanságból elkövetett dolgainkat. A kiengesztel?dés és a megbocsátás titka lehet az, ami segíthet a lyukak eltüntetésében.

2019. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

" neki is de szerintem most ettől nem dől ossze a világ" - szerintem se, Kérdező, eszembe nem jutna szakítani ilyenért... de a párod eszerint másképp gondolkodik, neki ez "a világ összedőlése"...

Innen két út van, vagy tudtok valami kompromisszumra jutni, vagy nem egymást keresitek, mert nem kompatibilis az értékrendetek.

2019. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
17%
Azzal kedveskedhetsz,ha bejelentkezel egy drogelvonóra,vagy a fantasztikus barâtnőddel megszakítod a kapcsatot.Miféle barát az,aki drogfogyasztásra bíztat?Kimyan!
2019. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!