Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek hogy a baratom engem valasszon hetvegen?

Figyelt kérdés
22eves,azt mondja hogy szeret de pentek szombaton vasarnap mindig a haverjaival pial.Most egesz heten nem taliztunk mert dolgozott,de folyamatosan tartottuk a kapcsolatot,nagyon varta mar a hetveget h talizzunk,vegul ugy alakult h veluk van.Megerto vagyok es kedves de egyben szomoru is.Fog ez valtozni vagy szoljak erte?
2019. ápr. 7. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki,hogy te is mész bulizni máshova, hidd el, jobbnak làtja veled maradni :)
2019. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Dobd. Komolyan fontosabbak neki a haverok?
2019. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azert nem ertem mert o hivott el egy hetvegi programra,jol is esett,aztan nem lett belole semmi,mert megjelentek a haverok es nem tud nemet mondani
2019. ápr. 7. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem fog valtozni mert latja hogy veled ezt megteheti...ez igy milyen kapcsolat? Fontosabb a baratokkal ivas rendszeresen? Kivancsi vagyok az o reszerol mekkora ez a szeretet. Velem is eljatszottak ezt, egyszer akadtam ki utana soha tobbet nem tett programot arra a napra amikorra talalkozot beszeltunk meg, ert azert arra jo oltam hogy megd.gjon.De az a kapcsolat mar mult ido. Vajon miert😏
2019. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeret elegge igaz?vmi pasi valasza is erdekelne
2019. ápr. 7. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit nem tehetsz. Ha fontos lennél neki, akkor szakítana rád időt, de mivel mindig a haverokat helyezi előtérbe, nem fog. Ha ez nagy ritkán fordulna elő, még talán azt mondanám oké, belefér, na de hogy mindig haverokkal lógjon? Nálam ez kuka.
2019. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a csávó. Nem vagy fontos neki.
2019. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért jó magadban szomorkodni, ahelyett, hogy kinyitnád a szádat? Nyugodtan szólj a barátodnak, hogy szeretnél több időt vele tölteni. Egyáltalán, mi ez a baromság,hogy a haverok vagy te? Menj el te is velük iszogatni, biliárdozzatok, dartsozzatok, csocsózzatok. Nem kell mattrèszegnek lenni, csak annyira spiccesnek, hogy csípőből vissza tudj vágni, ha ugratnak.
2019. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj ebben az hogy neki ez normalis dolog es tudja hogy veled ezt megteheti. Az en kapcsolatomban ilyen fel sem kerul soha. Ha egesz heten nem talakoztok, akkor az szerinted normalis hogy hetvegen inkabb a haverokkal van mint veled ? Amugy hany eves ? Felnott ferfi letere nem tud nemet mondani?
2019. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!