Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok olyan emberrel, akit nem érdekel, hogy titeket zavarnak bizonyos dolgok?

Figyelt kérdés

Őt nem érdekli, hogy miért gáz és miért zavar engem, hogy tartja a kapcsolatot az egyik exével, őt nem érdekli és senki elvárásainak nem fog megfelelni az ágyban, mert ez nem a férfi dolga (fáj a szex vele, mert nemrég szűz voltam de észre se veszi, ha szóvá teszi fel van háborodva), ha a szülei akarnak tőle valamit kapásból rohan, de ha én nem az se érdekli. Nem érdekli mi a gáz azon, hogy mások a szabad idejében csicskáztatják és csomó pénz költ rájuk (és nem nem kajára ad, elektoronikus cikkeket csinál nekik) csak mert nem "tehetősek".


Most velem van a baj, hogy ezek nem normális dolgok?



2019. júl. 26. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem merülne a kérdés, mert az első ilyennél megszakítottam volna vele a kapcsolatot.
2019. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ilyen emberrel nem lehet hosszútávú kapcsolatot tervezni.
2019. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Veled van a baj hogy nem rúgtad már ki eddig.
2019. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudnék mesélni. Nekünk közös gyerekünk is született, amitől csak még rosszabb lett a helyzet. Szóval nem éri meg várni, mert a végén még lejjebb kerülsz.
2019. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele. Ha csak használati tárgynak néz, akkor keressen magának egy olyat, aki ezt tolerálja. Van elég férfi a világon, aki a tenyerén hordozna és emberi lényként is tekintene rád. 30n
2019. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg valós kérdések, nem csak kitalációk?
2019. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezek tényleg valós kérdések. Sajnos. Nálunk pl.amíg drogozott,nem érdekelte,hogy éveken át könyörgök,hogy hagyja abba. Neki az kell,anélkül nem tud aludni,gondolkodni blabla,ne vegyem el ezt tőle. Majd jött a pia. Amikor túlzásba esett és szóvá tettem"persze,mert semmit sem csinálhatok,olyan mint egy börtön"és jöttek az érzelmi zsarolások,meg a csak azért is csinálom-ok. Pl.egyik közösségi oldalon egy illető állandóan pucér képeket küldött,a lelkem meg lapított de hallgatva a megérzésemre kértem mutassa meg. Lehidaltam...Aztán ha már neki lehet nekem is,jöttek ilyenek nem tetszett neki,közösen hagytuk abba ezt.2 év után ismét meg-megnézi,persze bosszant. Válasza,"mert semmit sem csinálhatok,tegyél rám bilincset"...De csinálhatsz,pl.szexelhetnél velem,hogy normális kapcsolat legyen,beszélgethetnénk,hogy normális kapcsolat legyen,néha elmehetnénk valahova,hogy ne itthon dögöljünk és így egy kicsit változatosabb,normális kapcsolat legyen. Észre vehetnél,mint társat,hogy ne csak takarítsak,főzzek,mossak,kiszolgáljalak. És folytathatnám... Sajnos nagyon is valós kérdések,csak sokan inkább hallgatunk ezekről a sz&r dolgokrol és nyelünksegy nagyot.
2019. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!