Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen egyszerűen elmúlhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egyszerűen elmúlhat a szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes voltam nagyon. Sikerült össze is jönnünk de már nem érzem azt a lángoló szerelmet mint az elején. Ez normális? :)
2010. júl. 11. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,van amikor a kémia egyszerűen nem működik.Nekem 4éves kapcsolatomban múlt el egyik napról a másikra a szerelem.Gáz,de ez van!:)
2010. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De attól még együtt vagytok vagy szakítás? :)
2010. júl. 11. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát itt szerintem az az eset áll fent hogy te a megszerzés izgalmába voltál szerelmes nem a nőbe. Vagy szeresd meg, vagy hagyd inkább el, viszont ez egy rossz szokás, ne csak az izgalmas rész kelljen egy kapcsolatba, erről szokj le magadért.
2010. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem a megszerzés volt a lényeg nem vagyok csajozós típus de sikerült. Most is nagyon szeretem de már nem annyira :)
2010. júl. 11. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem,én már nem vagyok együtt a barátommal,ahogy rájöttem,hogy nincs szerelem,szakítottam vele.Elég gáz,mert már összeköltözést terveztünk és akkor jött ez az érzés.De után nemsokkal szerelmes lettem!Szóval jó döntést hoztam:D
2010. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt egyébként?
2010. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1 hónap :)
2010. júl. 11. 19:55
 8/12 A kérdező kommentje:
több mint 1 hónap
2010. júl. 11. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én nagy szerelmem egy hét alatt szeretett ki belőlem, előtte meg lángolt. Soha nem fogom megbocsátani, hogy nem harcolt kettőnkért, mikor érzelmi válságba került, hanem inkább menekülőre fogta. Utána még sokáig fogtuk egymás kezét, merthogy ő nem tud így elszakadni. Biztos vagyok benne, hogy még szeretett és tudatosan leépítette a kapcsolatunkat. Hogyha úgy érzed, kezd kialudni a láng, akkor meg kell próbálni megmenteni. Megbeszélni a változó érzéseket és mindent megtenni, hogy újra olyan lehessen, mint előtte. Ha fontos volt neked, küzdj érte
2010. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolatoknál egy idő után előfordul az ilyen. De egy hónap után elég fura.
2010. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!