Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom hogyan legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este derült ki, nemis tagadta. Bocsánatot kért, és aztmondta soha többet nemfog megcsalni, elkapott a hév és hát neki mentem... aztán én kaptam, és azt vágta a fejemhez hogy én miattam van mert sosem szexelek vele ha hazaer a munkábol, lehet énis hibás vagyok, de ezt tényleg meg érdemeltem?, teljesen depresszióba estem, nincs kedvem semmihez, egésznap csak sírnék es szomorú zenéket halgatnek.. hazaköltöztem a csaladomhoz, szüleim aztmondják, felejtsem el, és kezdjek új lappal tanuló lecke volt.. 5 év tanuló lecke??. Nem tudom hogy képes leszek ezek után megbizní egy másik férfiba, rá adás most ott tartok ahol 5 évvel ezelött. A nagy semmibe, terveztem vele a jövőm, gyereket akartam töle, erre most? Tönkre ment minden... ugyérzem egy senki vagyok és jobb lenne ha meghalnék segitsetek kérlek mit tegyek hogy hamar felejtsek és az ijet hogy tudtátok átvészelni? Sokaig fog fajni?


Ui: egyebkent ma írta facebookon hogy, mennyek át hozzá beszéljük meg stb,csak félek hogy megint megüt mint tegnap.(bocsi a helyesírási hibákért gyorsan írtm.


2019. júl. 26. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
hagyd az ilyet és keress jobbat, nőknek könnyebb találni mint pasiknak :)
2019. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki ezt érzi, de nyugi nem áll meg a világ.

Gyerek nincs, válási hercehurca nincs, hamarosan lesz más és túlleszel ezen.

Megsúgom van olyan férfi aki nem ilyen gerinctelen.

Csak egy jó tanács, nehogy megbízz benne többet!

F36

2019. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
A következő félreba.szásáért is te lennél egyedül a hibás. Ő ártatlan. Hagyd a francba ezt az embert. Hülyítsen mást. Ne azt nézd, hogy 5 év, az már ilyen esetben lényegtelen, hanem azt, hogy hogyan viselkedett veled.
2019. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Megcsalt, megütött. Hagyd azt a szarkupacot a francba. Ilyentől ne akarj gyereket. Menj, bulizz a barátaiddal, utazz el nyaralni.
2019. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Senki nem érdemel megcsalást, de azt azért tudnod kell, hogy ha minden rendben van egy kapcsolatban, nem szokott bejönni a harmadik.

De ne sajnáld ezt a kapcsolatot. Bántott, nem jött össze, lapozz tovább. Sírj, kiabálj, add ki a dühödet és a csalódottságodat, aztán kezdd újra az életed.

Örülj, hogy most derült ki a félrelépés, még mielőtt gyereket szültél volna neki.

Egy darabig fájni fog, de ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát.

2019. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2# nemfogok, ha megis bocsájtanám "amit nemfogok". Akkorse tudnek ugy rá nézni mint azelött, hatalmas gyülölelett érzek.:(.
2019. júl. 26. 21:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen tudom hogy egy kapcsolatban sosincs, egy hibás, de énis dolgozom, mikor végeztem a munkával hozzájuk mentem, főztem neki stb. Ezért énis fáradt voltam, és nemmindig volt kedvem a szexhez, énis ember vagyok elfáradok... de én soha nemcsaltam volna meg, és igenis szerettem, es ki is mutattam neki... akkor én miben lehettem olyan hibás?. Inkább mondta volna szakitsunk szia! De nem hátam mögött kufircolni. Es ez bánt hogy, miért? Ezek szerint a sok szép szó, es élmények, hazugság volt... és ezzz fájjjjj.
2019. júl. 26. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről, ne azt az 5 évet nézd, van akik 1 év 10 év 30 év múlva szakítanak és még is mindenki éli tovább az életét, dolgozik ismerkedik kikapcsolódik.


Nálad elment 5 év. bumm. Szerinted hány millióan kezdik újra az életüket az emberek nap mint nap?? Nagyon sokan. Nagyon sok ember kerül padlóra de felállnak is csinálják tovább.


Legalább nem bas**ztál el még 1-2 évet vele. Mindenki tervezget egy idő után. De csupán azért mert x év eltelt nem maradnak együtt.


Te magad sem vagy teljesen hülye gondolom, valamennyire csak itt élsz a földön, látod az embereket és a kapcsolatokat.


Sokáig fogja b**aszni a csőrödet és sokáig fog fájni ha nem teszel ellene semmit! Nem kell a rinya meg a hiszti, meg a jajjj vége a világnak jajjj nekem végem jajj mi lesz velem.


A retardált szomoúr zenék meg a 4 fal között ücsörgés sehová sem vezet.

Menj el vásárolgatni, vegyél valami új szép ruhát, vegyél és főzz süss finom ételeket, menj a szüleiddel vagy barátokkal strandra, menj kikapcsolódni. Emberek közé.


Az ilyen kretén retardáltakat meg messze kerüld el. Van aki 100 különböző emberrel van túl 10 különböző ismerkedésen randin míg megtalálja a megfelelő társat, az sem sikerül mindenkinek elsőre.


De ne zárkózz be a 4 fal közé ahová csak anyu visz fel ételt, és csak egy arra betévedd fecske lesz a barátod míg egy nap egy tolvaj be nem lopózik az ablakodon és ő lesz a herceged...mert arra várhatsz,

2019. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Igen, te is hibás vagy. Egy kapcsolat 2 emberen múlik. Miért nem szexelsz vele?
2019. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 teljesen igazad van😭, koszonomm!!!
2019. júl. 26. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!