Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet még irántam ugyanúgy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még irántam ugyanúgy? Azt mondja ugyanúgy szeret

Figyelt kérdés

Van 1 srác pár éve ismerem. Akkor még nem volt állandó kapcsolata, 1 éve kb.lett neki kapcsolata.

Köztünk szexualis, szeretet viszony van.

Van olyan hogy egész nap nem is jelentkezik, én irok rá, nem mondja se a hiányzol, se a szeretlek szót, de nem merem neki mondani, nem merem zavarni, mert akkor azt mondja hogy : "Szóval ketelkedsz abban hogy szeretlek es megharagszik

Beszélni szoktunk facebookon de legtöbbször en irok rá elsőnek

Pl.örülnek ha csak rám irna Hogy vagyok? Mivel telik a napom?

Viszont azt érzem szeret mindezek ellenére

Nem merem megkérdezni, mert félek attol amit mondd

Nekem nagyon hiányzik de nem akarok a terhére lenni

Amikor rakerdeztem egyszer ideges lett es azt mondta tudod jol hogy ugyanugy szeretlek , attol hogy van egy kapcsolatom



2019. júl. 27. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen se szeretett, csak szórakozott veled. Ez van.
2019. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ugyanúgy szeret. Sőt megmernem kockaztatni, hogy csak a szex miatt tart téged (csúnya szóval élve.)

Te szereted őt és emiatt elhoszid neki ezeket mikor mondja mert ezt akarod hallani. De ha tényleg szeretne akkor keresne téged veled akarna lenni...stb. és nem tartana egy baratnőt. Vagy is te lennél a barátnője nem pedig csak a "pótlék akivel ha úgy terja kedve szórakozhat egy jót".

Hány éves vagy?

2019. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A történet sem értem teljesen. Van egy kapcsolata és mellette mártogatja beléd, vagy mi?
2019. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
41 éves, férjezett nő vagyok
2019. júl. 27. 23:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem

Mit tegyek????

2019. júl. 28. 01:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján kis tininek hittelek. 41 évesen lehetne annyi tapasztalatod hogy tudd mikor használnak csak ürítésre és mennyire gáz a hűtlenség...

Ha nem tudod kitalálni ezeket a dolgokat, folytasd csak tovább ugyanígy de ne csodálkozz.

2019. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tininek hittekek. Elég hihetetlen, hogy 41 évesen te ezt elhiszed amivel néha etet ez a pasi plusz, hogy ennyi idősen belefér az életedbe az ilyen időpocsékolós kapcsolatok.Gondolnám a házassagodba nem vagy boldog.(ha valóban házas vagy)


Mit tegyél?... Fejezd be a félredugást azzal a csávoval. Gondolt át a házasságod és a férjed mennyit ér neked ha meg számít és szeretnéd megtartani koncentrálj rá és próbald helyrehozni ha nem akkor válj el.

De akivel csak félrekefélsz sose fog téged baratnőjének esetleg feleségének akarni. Plusz én elgondolkoznék azon is hogy biztos olyan emberrel akarok e összeállni aki szemrebbenés nélkül csalta velem a baratnőjét..mert ha igen ne csodálkozz ha teged is siman megcsal. De lehet már most nem csak te vagy neki akivel unalmas perceit elüthetni.

2019. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!