Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki? Összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? Összevesztünk és ebben kérem a segitségeteket! Kérlek sűrgös! Bocsánat kérésre milyen ajándékot adjak?

Figyelt kérdés
sziasztok a barátomal nem olyan régota vagyunk együt de sokat veszekszünk és mindketten imádjuk egymást.Sajnos kiderült hogy nem olyan vagyok mint ahogy meg ismert és mondta h nem baj csak ne legyek idegbeteg..és az voltam össze is vesztünk és meg fontolta hogy szakit velem de nem mert meg beszéltem vele ,de szeretnék neki adni valami békülös ajándékot csak nem tudom mi legyen az..ő 16 én 15 (és fiú)
2010. júl. 11. 22:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
akármit is veszel neki magadnak vegyél egy helyesírási kéziszótárt..eszméletlen, hogy mennyire nem tudsz helyesen írni...(pl.: ösSze, miLYen, barátoMmal, együtT, szakÍt, stbstb.)
2010. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

sajnos én nem ugy kapok zsebpénz h szntem ijen tudjak venni most 3000 ft-ből kel gazdálkodnom.Van egy vers amit én írtam így szól : sajanálom


Fáj a lelkem hogy megbántotalak.

És nagyon nagyon sajnálom.

Nem akartalak bántani.

És már nem tudok mitteni.

Ugy érzem hogy a szívem ketté hasadt

mert megbántotalak és eljátszotam a

bizalmadat amit nem tudok jóváteni.

Csak hogy tud nagyon szeretlek

és nagyon sajnálom.



Fáj nagyon

Hiddel érted dobog a szívem.

Minden egyes rossz szóval

egyre heveseben és heveseben

mint aki ki akar jöni a tüdömből,

mert bent nem tud élni nélküled !

Ha rosszul szólsz hozzám kérlek gondolj arra,

hogy mi folyhat benem csak gondolt át,

és érezd ha nem érzed nézz rám

és látni fogod hogy menyire megbántotál.



KETTŐ VAN vagyis hat de szntem ez a kető illik ide vagy talán még ez:



Ha meglátlak elszorul a szívem.

Ha rád gondolok elfeledek mindent.

Ha veled vagyok enyém minden.

De ha nélküled akkor nincs életem.

2010. júl. 11. 22:39
 13/36 anonim ***** válasza:
basszus nemár, minek kell a helyesírás miatt problémázni??????? sztem aki írta se tud kitünő helyeséggel írni, akk nemtom minek kell f@sznak lenni
2010. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Amúgy van és tudok helyesen írni csak oda kell figyelnem mert amikor sietek akkor így írok majd akkor lassabban írok és úgy jobb lesz.
2010. júl. 11. 22:42
 15/36 anonim ***** válasza:
sztem adj neki egy képet amin ketten vagytok és egy keretet és a keretre írj vmi idézetet :) arról h mennyire sajnálod h megbántottad
2010. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a helyes írással, nincs olyan ember aki minden szót helyesen letud írni...
2010. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
óóó köszi mindenkinek most sok jó ötletet kaptam.Holnap el is intézem.Csak még nem tudom melyiket.
2010. júl. 11. 22:44
 18/36 A kérdező kommentje:
Amúgy én se értem hogy most ez miért baj?
2010. júl. 11. 22:45
 19/36 anonim ***** válasza:
ha kell még tanács akk nyugodtan írj privit :D jó vok a tanácsadásban xD :D
2010. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

hát de képzeld el hogy igenis tudok helyesen írni.. és nem is speciális szavakról van szó hanem mindennapi szavak..

egyébként a szíved nem a tüdődben van tehát nem is tudna onnan kijönni... egyébként ezek nem versek csak azért mert sorokba írtad a mondanivalód...

és nem érdekel le lehet pontozni nyugodtan azért mert megmondom az igazságot..

2010. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!