Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek hogy le vagyok égve?

Figyelt kérdés

Sajnos lefokoztak a munkahelyemen. Megszűnt többünk poziciója és alacsonyabb bérért maradhattunk más helyen. Barátnőm nagyon büszke volt rám, mindig velem dicsekedett, ezért nem mertem elmondani neki. Bevállaltunk még a jóval nagyobb fizetéssel egy hitelt is, így költőpénzem nem nagyon marad. Voltak kényes helyzetek, pl rágta a fülemet, hogy ne az ütött-kopott cipőben járjak, menjünk venni egyet, de nem volt rá 10.000 forintom, így mindenre azt mondtam, hogy nem tetszik. Nyaralni is szeretett volna menni, de azt mondtam, hogy segítenem kell Anyámnak a házát átalakítani, így idén nem tudunk elmenni (valóban járok segíteni, de azért 5 napom lett volna nyaralásra)

Eléggé szégyellem, hogy lecsúsztam, kajtatok a melók után de már 3 helyről vissza se hívtak interjúk után. Az előző barátnőm a pályám kezdetén szakított velem, mert azt mondta először szedjem össze magam anyagilag és onanntól lehet párkacsolatot kialakítani.


2019. júl. 29. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Sztem inkàbb keress új helyet,ha magas poziban voltàl és beszélsz nyelveket akkor simán találsz ùj melót.


Amùgy megértelek èn is kilennék,gáznak tartanám a dolgot.

2019. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt dobna valaki, önhibádon kívül történt ez a munkahelyeden, akkor annyit is ér a lány. Ne szégyelld neki ezt bevallani. Ha valaki szívből szereti a párját, akkor kitart mellette a nehéz időszakokban is.
2019. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jóban rosszban, szegénységben és gazdagságban!
2019. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%

Kitarthat persze,azonban ma már nagy a konkurencia,biztos látja a làny is,hogy X baràtnője Törökben van,Y meg Floridàban a palijàval,a 3. Meg lakàst kocsit vett.


Nem mondom ez jó,de ma már ez megy.


Nagy a piac helyt kell àllni minden tèren,főleg ha a csaj kelendő akkor plàne de a nőnek csak màs tèren.

2019. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem anyagias csajokat kéne választani és akkor nem lenne min aggódni.
2019. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
"Kitarthat persze,azonban ma már nagy a konkurencia,biztos látja a làny is,hogy X baràtnője Törökben van,Y meg Floridàban a palijàval,a 3. Meg lakàst kocsit vett." - az ilyen gondolkodású lánytól időben megszabadulni nagy előny, és nem hátrány. Ki a fenének kellene ilyen pár?
2019. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
A szégyennel csak magadnak ártasz.
2019. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Én nem az anyagi helyzeteden akadnék ki, hanem a sok hazugságtól és színjátéktól. A párod helyében egy szavadat se hinném soha. (persze nem kizárt, hogy ő is hasonló, az őszinteséggel köszönő viszonyban sem levő fajta - na de milyen kapcsolat az ilyen? hosszú távon csak felőrlődni lehet benne)
2019. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

A párkapcsolat alapja az őszinteség. A barátnőd helyében engem az egészben az zavarna a legjobban, hogy hazudtál, nem bíztál bennem eléggé, hogy támogatlak.

Tudod, hogy hasonló helyzetben én mit tettem? Megfinanszíroztam a páromnak is a nyaralást, hogy el tudjunk menni együtt, vagy megvettem neki azt, amire épp szüksége volt. Bíztam abban, hogy majd ha jobban áll, akkor viszonozza és így is lett. Támogatnálak az álláskeresésben, szólnék én is az ismerőseimnek (mert a legtöbb állást meg sem hirdetik, ismerősök ismerősei töltik be).

De ha ennyire nem bíznál bennem, akkor elgondolkodnék rajta, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak...

2019. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is kiderül, mondd el. Kapcsolat alapja a kommunikáció...

Ha dob emiatt (amit nem hiszek), akkor csak nyersz.

2019. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!