Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy annyira hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy annyira hiányzik, hogy fizikailag is szenvedek?

Figyelt kérdés

Nem fáj konkrétan, csak olyan fura. :(

Másfél éve (!!!) eszeveszettül hiányzik, pedig nem is beszélünk, nem is látom. Mégsem tudom kitörölni a szívemből. :S

Volt azóta barátom, nem is egy, de Ő akkor is mindig ott volt a szívemben.

Egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni...

Mit tegyek?


2010. júl. 11. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha neked tényleg ő volt az igazi akkor normális. Az nem baj ha azóta is megőrizted a szívedben csak ne legyél megszállott tőle! Vagy talán beszéljetek hátha segít..nemtudom hogyan szakítottatok de ha normális akkor meghallgat. Bár az is lehet hogy ha látod csak rosszabb lesz..nem tudom. Te hogy érzed? Most van barátod?
2010. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez van keress mást, jobbat
2010. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Teljesen békésen váltunk el, azóta volt párszor, hogy újrakezdjük, de akkor is az szólt közbe, mint a kapcsolat végén. A távolság...


Már próbáltam mást keresni, jobbat. Találtam. Lehet, hogy jobb is volt. De bármelyiket eldobtam volna egy exemmel eltöltött óráért...

2010. júl. 12. 00:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
de ha ennyire odavagy, és tényleg lehet hogy ő az igazi, és esetleg ő sem közömbös még mindig, akkor nem lehet a távolságot vhogyan megoldani? vki költözzön közelebb a másikhoz v nem tom....csak mert, ha tényleg ez az egyetlen probléma, és ennyire szereted, akkor kár lenne, emiatt szomorkodni egész életedben!
2010. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szijja!

Én is ebben a helyzetben vagyok. Csak nálunk nem a távolság miatt volt a szakítás. Ő dobott ki engem :(

Azóta neki már van új barátnője, de én egyre rosszabbul érzem magam, egyre jobban szenvedek.

2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én költözök hozzá közel, de nem miatta, hanem suli miatt 1 év múlva.

De szerintem arra már talál mást... :S


Utolsó, együttérzek. :(

2010. júl. 13. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen,normális!

Tudom hogy nehéz,de esetleg egy talit beszéljetek meg,akkor szerintem lehet hogy jobb lesz. Mivel azóta nem láttad..És lehet hogy nincsen senkije,mert őis csak rád gondol.

Egy próbát megér:)

Na sok sikert:)

2010. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Attól függetlenül hogy alakul, jobban fogod magad érezni. Hidd el.

Esetleg ha egyáltalán nem megy a felejtés, és reménytelen a kettőtök helyzete, javaslom keress fel egy pszichológust.


Sok sikert!

2010. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de a kérdésem, vagyis a problémám már nem aktuális. :)

egy másik exemmel történő beszélgetés ma nagyon sok mindent megváltoztatott. el kell engednem, el fogom engedni. ideje kicsit magamért élni, nem az emlékének hódolni. szép volt, jó volt, de ennyi.

ha a sors akar még valamit, majd intézni. én nem vagyok hajlandó tovább szenvedni :)

2010. júl. 13. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?:D
2019. nov. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!