Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog több mint 7 hónapnyi kapcsolat után?

Figyelt kérdés
A párom (barátom) több mint hét hónapnyi kapcsolat után a héten azon siránkozott, hogy miért volt rossz az első szexuális együttléte az exével, hiába is mondja, hogy ő már semmit sem jelent neki. Ahelyett hogy értékelné azt az intimitást, amit velem hoz létre, pedig állítólag "én vagyok élete szerelme". Ugye hogy ez nem normális?

2019. ápr. 23. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Küld vissza hozzá, hátha már jobb lesz neki.
2019. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
En ezt meghallgattam volna, majd felallok szo nelkul, es hazamegyek. Az uton pedig letiltom ot mindenhol. Azt lehet igy kezelni, aki hagyja.
2019. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
A szexualitás és az előző párkapcsolatok kiértékelése felnőtt embereknél egy érett kapcsolatban kötelező elem! Ebből lehet tanulni, ebből lehet megtudni, hogy ki mit vár el, ki hogyan áll bizonyos dolgokhoz stb. Nem értem miért kell ezen kiakadni. Az előző tapasztalatok átbeszélése normális keretek között persze intelligencia kérdése, de egyáltalán nem olyasmi amit titkolni kell, nagyon is fontos beszélni róla.
2019. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Én nem értem hogy ez miért ekkora nagy probléma.
2019. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Megértésre vágyik. Hogy lehetne úgy őszinte és harmónikus kapcsolatot folytatni valakivel, ha egy csomó tabu, ki nem mondott szó szegélyezi? Igenis ez is része egy kapcsolatnak. A bőröndökkel foglalkozni kell és számolni is velük. Az, hogy valakinek kevesebb van belőle még nem jelenti azt, hogy joga van a másikét is ignorálni.
2019. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem nagy probléma, csak akkor zavaró, amikor már többedszerre kerül szóba. Akkor felmerül a kérdés, hogy akkor mégis mi a fenének is vagy mellette...Meg hogy akkor tulajdonképpen hiába töröd magad ezek szerint. Ezért ilyen nagy probléma.
2019. ápr. 23. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszelni az elozo kapcsolatokat meg rendszeresen sirankozni a baratnodnek az elozo noddel valo szexrol, az nagyon nem ugyanaz, es nagyon nem resze egy egeszseges kapcsolatnak.
2019. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Asszonnyal semmi mas norol nem beszelni, alapszabaly. Hogy jott fel ez a tema egyaltalan?
2019. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ti ezt a sok degeneraltat honnan szeditek össze ?
2019. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy jobban éreznéd magad, ha nem beszélne ilyenekről hanem az "itt és most" lenne fókuszban, mert most átélheti azt, amit a múltban nem tudott, tehát a múltat ne emlegess fel, örüljön a jelennek... Egy idő után nagyon unalmas azt hallgatni: "milyen rossz volt neki".
2019. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!