Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a páromat, hogy más nöket lájkolgatok instagramon és facebookon?

Figyelt kérdés
Állandóan ezzel cseszeget, meg durcáskodik. Ellenörizgeti, mikor, kit lájkolok, kit követek be, milyen nöket. Én ebben semmi rosszat nem látok. Jobb lenne inkább ha sunnyognék? A baratnöm 27 éves. Érdekelne más nök véleménye, hogy mit is gondolnak erröl. 30/F
2019. aug. 1. 07:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Azzal semmi gond nincs, ha mondjuk Ariana Grande képeit lájkolod szerintem, viszont ha a szomszéd Julcsi félmesztelen képeit akkor az már érthető.. Ha tényleg igazán szereted ezt a lányt, akkor ne lájkolgass más lányokat!!
2019. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Mert ez olyan, mintha "vadásznál". Őszintèn szólva nem tudom mi èrtelme vadidegen csajokat nèzegetni, meg "követni", ha amúgy kapcsolatban vagy, ès nem akarsz tőlük semmit?

Az más dolog, ha mondjuk like-olod a munkatársak nyaralós kèpeit, meg más amit te művész. Ez semelyik nőnek sem tetszene.

Persze túlzásba viszi az ellenőrizgetèst, ez tèny, de az a baj, hogy okot adtál rá ezzel a viselkedèssel, ès nem bízik benned. Èn nem cicóznèk veled, vágnálak kifelé.

2019. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Neked miért nem elég, hogy csak lemented a képet?
2019. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez függ attól, milyen jellegű képeket lájkolsz, ha direkt cici kirakós, pucsítós képeket lájkolgatsz, mint maik pl a fitness modellek meg motivációs oldalakon vannak, akkor az gáz.

Nem lenne jobb sunnyogni sem, de minek kell lájkolgatni őket? nem elég simán megnézni?


Nekem erről a meztelen nő nézegetésről mindig az jut eszembe, mikor ott van előtted a csokis papír, semmire nem mész vele, nem érzed a csoki ízét, nem ehetsz belőle csak úgy ott van, hogy tessék.

Ha nem fejeznéd ezt be, én is kitennélek, 30 évesen már lehetne több eszed. Ez 17-20 évesen normális, de mostanra már elég szánalmas.

Talán a csajodnak rosszul esik, azt hiszi nem elég jó neked, nem tetszik, más lányokat nézegetsz.

Ha nem akarsz hamarosan szingli lenni, állj le a lájkolgatásokkal legalább.

32N

2019. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Te már ebben a kapcsolatban nem vagy benne barátom...a tudatalattid már újra elkezdett vadászni.
2019. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

30 évesen?... Mert 20 éves korig még megértem.


Amúgy is egy prosztó, proli szokás szerintem más pitsákat lájkolgatni, követni, meg nyálat csorgatni az összes ismerősöd szeme láttára, miközben párod van..


Volt olyan plátói "nagy szerelem", akibe teljesen bele voltam zúgva, de egy idő után ez rohadt taszító, szánalmas, és kiábrándító volt látni, hogy kapcsolatban is egy nyálcsorgató kis pöts.

28N

2019. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

5-s, a tudatalattija mindig is vadászott.Nem új keletű ez nála.Egyszerűen ilyen a jelleme.

Kérdező ne vállalj kapcsolatot, nem vagy érett és elkötelezett rá, és nem is leszel soha.A kellő tiszteletet sem vagy képes megadni a barátnődnek.Nézz ezzel szembe.

2019. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a helyesírási szótárt lájkolgatnád...
2019. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
8-as, azt nem fogja. :D Annak nincs melle, feneke, puncija.
2019. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan a nődet is más fogja lájkolni a hátad mögött.
2019. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!