Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a páromat, hogy más nöket lájkolgatok instagramon és facebookon?

Figyelt kérdés
Állandóan ezzel cseszeget, meg durcáskodik. Ellenörizgeti, mikor, kit lájkolok, kit követek be, milyen nöket. Én ebben semmi rosszat nem látok. Jobb lenne inkább ha sunnyognék? A baratnöm 27 éves. Érdekelne más nök véleménye, hogy mit is gondolnak erröl. 30/F
2019. aug. 1. 07:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Én már nem lennék a barátnőd a barátnőd helyében! Remélem nem sokáig tűri még ezt
2019. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A barátnőd képeit milyen sűrűn lájkolgatod?
2019. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem proli dolog. A ferfi peldakepem, apam nem csinal ilyet. A parom sem csinal ilyet. Soha egy baratnomtol sem hallottam, hogy az o parjuk ilyet csinalna. Ez szerintem tiszteletlenseg. Tudom, sokak szemeben ez a szo ismeretlen, es a masikhoz valo huseg es tiszteletteljes hozzaallas kimerul abban a rem egyszeru felfogasban, hogy csak egymassal dugnak, de en finomabb korokbol szarmazom, ahol ilyesmivel nem alazzak meg egymast a parok.
2019. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!