Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet belső tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet belső tulajdonságokkal kompenzálni az elhízást?

Figyelt kérdés
Rajtam bőven van súlyfelesleg, 176cm magasságom mellé 98kg vagyok. Mindenhová jutott, így inkább azt mondják rám "nagy, molett" mintsem kövér. A párom ezzel együtt elfogadott. Mikor összejöttünk még 108kg körül voltam. Nem akarom, hogy ciki legyen mutatkoznia velem mások előtt, ezért fogyókúrázom. De a jelenlegi helyzetemben nagyon kell igyekeznem a szép - csinos lányok miatt, akik legyeskednek körülötte. Próbálom kihozni a maximumot azokból, amik egy "igazi álomnő"-ben léteznek, hogy a súlyomon kívül semmi más hátrányom ne legyen. Mennyire érezhetem magam biztonságban? Nem akarom elveszíteni csak azért, mert MÉG nem vagyok 60kg és ezt rendszeresen hangoztatják neki. :'(

2019. aug. 1. 08:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki így kellettél, akkor nem tudom, mit parázol.
2019. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
ha 108 kilosa osszejott veled ketlem, hogy emiatt kene paraznod. nem pont a moletteket szereti?
2019. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha komolyan gondolja a párkapcsolatot, akkor lehet. Mondom ezt úgy, hogy mi 27 éve vagyunk együtt és 50 kiló voltam akkor, ma pedig kb 115 😀 Sőt, ma már jobban szeret, mint akkor, de nem a kinézet miatt, hanem az együtt eltöltött több évtized miatt. És engem sem zavar, hogy időközben kopasz lett jócskán, a maradék haja pedig ősz. Se a közben felbukkanó betegségek sem szakító okok. Akkor van nagy baj, ha valaki a külső alapján méri a boldogságot.
2019. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Az önbizalomhiányod lesz az, ami miatt elveszítheted a pasidat. Nekem ilyen frusztrált csaj nem kellene.


Lényegében amitől félsz, az a saját magad hülyesége miatt teljesedhet be, te idézheted elő.

2019. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Önbizalommal lehet megnyerni valakit.

Tényleg fogyj le, de az egészséged, az ízületeid miatt.

Viszont ha a párod téged szeret és te ismered a saját erényeidet, a párod is gondolom, ha téged választott.

Aki meg azt hangoztatja a párodnak, nem vagy 60 kiló, jól pofán verném a helyében, mert semmi köze hozzá.

Az önbizalmat, a tudatot tápláld magadba, hogy téged választott, a személyiségedet.

2019. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
Hát, azért 50 kilóról 115-re felhízni eléggé szégyenteljes dolog.
2019. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
nem feltetlenul szegyenteljes, ha pl lombik program miatt hormonokkal tomtek, vagy pcos, ir, dm, pm alulmukodes all a hatterben. egyeb esetben, ha nincs szervi baj tenyleg gaz. es attol meg, hogy nem hagy el a parod, valszeg 1000x jobban vonzodna hozzad meghizott kommentelo, es 1000x jobban latna benned a not, ha vekony lennel...
2019. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Megtanultam a sok évem alatt, hogy magasról sz.rjam le, hogy idegenek mit mondanak, mert nem veled élek hatoska. 😀 Mondjuk a magadfajtát mélységesen szégyellném, mert nem egyforma az értékítéletünk. Az ilyennel még ismerős viszonyba sem kerülök.
2019. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%
108-ból 60 kiló sem lesz szebb látvány mint ami most vagy. Kb. egy plöttyedt zselés zacskó leszel. A pasid meg kb azért van csak veled mert még nem próbálta a legyeskedőket. Amint ráérez az ízükre csakis a formás pipi kell majd, elhiheted!
2019. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
9, nagyon sajnállak, neked nagyon xar lehet élni, valami nagyon fájhat az életben...
2019. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!