Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet belső tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet belső tulajdonságokkal kompenzálni az elhízást?

Figyelt kérdés
Rajtam bőven van súlyfelesleg, 176cm magasságom mellé 98kg vagyok. Mindenhová jutott, így inkább azt mondják rám "nagy, molett" mintsem kövér. A párom ezzel együtt elfogadott. Mikor összejöttünk még 108kg körül voltam. Nem akarom, hogy ciki legyen mutatkoznia velem mások előtt, ezért fogyókúrázom. De a jelenlegi helyzetemben nagyon kell igyekeznem a szép - csinos lányok miatt, akik legyeskednek körülötte. Próbálom kihozni a maximumot azokból, amik egy "igazi álomnő"-ben léteznek, hogy a súlyomon kívül semmi más hátrányom ne legyen. Mennyire érezhetem magam biztonságban? Nem akarom elveszíteni csak azért, mert MÉG nem vagyok 60kg és ezt rendszeresen hangoztatják neki. :'(

2019. aug. 1. 08:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz a kilenceskével. Elbacott egy frusztrált felszínes élete lehet :D Az, hogy így nyilvánul meg az mögött valami van/történt .
2019. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

Sokaknak nem vonzó egy egészségtelen és túlsúlyos ember.

De mivel neked van párod, és túlsúlyosan jött össze veled, ezért nem kell izgulni.

Az egészséged miatt fogyj le.

2019. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
Csak pénzzel tudod kompenzálni, hogy dagadt vagy
2019. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%

mondjuk ense ertem, a teljesen normais kommentem miert lett lepontozva. hitegethetitek magatokat, megis gyakori kerdes itt is a "szeretem a felesegem, de nem vonzodom hozza..." kezdetu.. nyilvan t nem arra vonatkozik,mikor eleve kover volta no mikor osszejottek, hanem akik kapcsolat alatt hiztak meg. vannak olyan allapotok, amikor nem lehet ezzel mit kezdeni, de a tobbi szimpla belekenyelmesedes. es nem, nem azt mondom h ugy kell kinezni 2 gyerek utan is mint mikor osszejottek, de azert nem kell 100 kilonak se lenni... el lehet ezt intezni hogy "nem a kulsomert szeret"

nem, nyilvan nem. de a szexualis vonzalom egy parkapcsolat fontos eleme. es ennek a fenntartasaert tenni kell.... mert a kapcsolat rovasara mehet.


de eljetek ugy ahogy akartok. csak aztan ha zatonyra fut a dolog,ne csak a masikat hibaztassatok erte..

2019. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11%

Hát figy ez emberfüggő.


Nálam pèldàul semmivel se tudná egy lány kompenzálni,hogy van rajta.

De ez èn vagyok.


Nálam mindkettőnek ott kell lennie.


Ezt neked kell érezned,ha a párod külsőre piacképes ès ne adj isten megszedi magát akkor általàban dobják a párjukat ha az külsőleg nem teszi magát oda mivel ahogy mondtad legyeskednek körülötte a szexi lányok.

Nagy a konkurencia mint amikor Linkedinen folyamatosan bombàznak jobbnál jobb állásokkal.

A cégeknek nagyon kell paràznia,hogy a munkaerő megmaradjon.

Itt is hasonló.

2019. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
11%

A nők helyzete : 108 kg-osan, 176 cm-hez összejön vele egy férfi.


Az én helyzetem: 191 cm és 108 kg, sportolok rendszeresen és megkapom, hogy husis vagyok.


Ennyit a nők és férfiak társkeresési esélyeiről. 🙂🙂🙂

2019. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Én fordítva gondolom: amikor megismerkedtetek még az újdonság varázsával hatottál Rá, ezért jobban elfogadta azt a plussz kg-ot. Most viszont telik az idő, múlhat a kezdeti fellángolás és másképp" reagálhat a súlytöbbletedre. Nem mondom,hogy kiábrándul, de más szemmel nézhet Rád.


Nem kell 60 kg-nak lenned, de én a helyedben folytatnám a fogyókúrát, sportolj, mozogj, és öltözz alkatodnak előnyösen.


Bocs', nem akartalak megbántani, de akár itt az oldalon is olvashatod számtalanszor,hogy eltelik pár év és már nem is tetszik annyira az a nő akit évekkel ezelőtt megismert.

2019. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

Várjál 16-os nekem egyszer volt dagadt nőm,mert akkoriban nem voltam mèg kèszen,de szexelni kellett.


Lehet a kérdező(nem bántàs),de lehet most van egy jô palija akinl lehet most nem ìzleltr meg a finom feszes csinos puncit.

De amint lehetősège lesz rà,jobban elkezd edzeni,megkap egy team leader vagy senior pozìciót,fejleszti a belső játékát.


Vagy egyszerűen rájön ő kaphat jobbat is azonnal dobbantani fog.


Ismerős nem vagyok rá büszke,de általában ha teheti egy férfi csak csinos nő választ.


Ez olyan,hogy ha te egy gazdasàgi matematikus vagy vagy mérnök akkor ha teheted a legnagyobb cégekhez mész aki teheti.

Aki nem annak kompromisszumot kell kötnie.


Sajnos ez ilyen.

2019. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Még is miért parázol?? A párom 160/48 volt mikor megismertem. Idővel lett 105 is és akkor is ugyan úgy szerettem és nem akartam lecserélni egy vékonyabbra. Most valahol 70-80 között mozog és most is imádok hozzá bújni.

Az már rég halott kapcsolat ahol ahol a súly a döntő. Ott igazi érzések nem is voltak.

2019. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nem másik, azért ezt fogadd el. Egyébként ha így ismert meg és látja, hogy törekszel, az már nem rajtad és az alakodon múlik, hogy másokkal mit kezd. Ha egy vékony csajt ismert meg és elhíztál mellette, az kicsit másabb, de itt tudja, mit választott. Ha nem tisztességes-hűséeges veled, az nem a te problémád, mással is ezt tenné.


Ne bizalmatlankodj vele azért, mert magadban még nem bízol. :) Ha megy, menjen, nem tettél a kapcsolat ellen semmit (inkább csak érte, azáltal, hogy próbálsz jobban kinézni, mint ahogy megismert).

2019. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!