Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet belső tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet belső tulajdonságokkal kompenzálni az elhízást?

Figyelt kérdés
Rajtam bőven van súlyfelesleg, 176cm magasságom mellé 98kg vagyok. Mindenhová jutott, így inkább azt mondják rám "nagy, molett" mintsem kövér. A párom ezzel együtt elfogadott. Mikor összejöttünk még 108kg körül voltam. Nem akarom, hogy ciki legyen mutatkoznia velem mások előtt, ezért fogyókúrázom. De a jelenlegi helyzetemben nagyon kell igyekeznem a szép - csinos lányok miatt, akik legyeskednek körülötte. Próbálom kihozni a maximumot azokból, amik egy "igazi álomnő"-ben léteznek, hogy a súlyomon kívül semmi más hátrányom ne legyen. Mennyire érezhetem magam biztonságban? Nem akarom elveszíteni csak azért, mert MÉG nem vagyok 60kg és ezt rendszeresen hangoztatják neki. :'(

2019. aug. 1. 08:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

Téged választott, úgyhogy te tetszel neki. Fogadd el.


Igen, tudom, hogy vannak olyan kezdetű kérdések, hogy "Szeretem a páromat, de nem vonzódom hozzá, mert kövér", viszont tudni kell, hogy ők nem 108 kilósan jöttek össze. Szinte minden ilyen kérdésben, kivétel nélkül ott van, hogy amikor megismerkedtek, akkor a másik fél sportolt, odafigyelt a kajára, és vékony volt.

Szóval szerintem más, ha valaki ducin téged választ, és más az, amikor vékonyan választ, de az évek során meghízol. Az előbbinél nincs mit aggódni szerintem. Ettől függetlenül az egészséged érdekében jó, ha fogysz még legalább 20 kilót.

2019. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,egyszer valamelyikőtök koccolni fog.

De ha 100 kg felett voltál amikor megismert,akkor nem hiszem,hogy a gyönyörű,vékony lányoktól kellene félteni.És azt se hiszem,hogy a sùlyod zavarná.Max majd az,amikor fogysz,ő pedig a ducit szereti,vagy a bőröd olyan lesz,hogy csipesszel kell kihúzni.

2019. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#16 Én bármikor összejöttem volna ilyen paraméterű férfival, csak ugye nem kellenék neki. Gondolom, rád sem a 160/80-as lányok mondják hogy kövér vagy, csak ők neked se kellenek.

Itt inkább a jellemeddel, arcoddal vagy ilyesmivel van hiba.

2019. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden válaszolónak igaza van valahol.


De egy valószínűleg biztos, hogy ha 100+ kg-osan is kellettél neki akkor nincs itt nagy probléma.


Az önbizalmaddal ha azt növeled attól még a külső jegyeidet nem tudom kompenzálni, attól a másik még ugyanúgy látja rajtad a felesleget.

2019. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%

Világéletemben a magas, vékony, hosszú hajú rocker srácok voltak vonzóak számomra.A párom is ilyen volt mikor megismerkedtünk (20 éve). Azóta a haj megritkult, emiatt megrövidült. A súly is gyarapodott. Engem ez egyáltalán nem zavar.

Ami viszont rohadtul zavaró, hogy van a környezetemben egy férfi. Nem igazán magas (kb. 185cm), 130kg, alig van haja, de iszonyatosan szőrös és ráadásul 20 évvel idősebb nálam. Hát én olyan szerelmes vagyok ebbe az emberbe, mint egy idétlen kiscsaj.

2019. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!