Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem már ki nem állhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már ki nem állhat engem, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
10 év házasság, két kisgyerek. A kisgyerekeseket érő szokásos mélypontok minket is elértek, voltak jobb, rosszabb pillanatok és mindketten a másikat hibáztattuk érte. Én úgy érzem sokat változtam, de ő szerinte nem. folyamatosan beszól, minden mondatában tesz rám egy negatíyv megjegyzést. Még a legártatlanabb helyzetekben is. Már válna, menekülne, de én nem érzem olyan rossznaka helyzetet, mert szerintem a gondolkodása nagyon beszűkült. Csak a negatívat látja bennem, folyamatosan vádaskodik. Pedig igyekszem a kedvében járni. Nem veszi észre ha valamit jól csinálok, a legapróbb hibákra is ugrik, képtelenség neki megfelelni. Minél több mindent teszek meg neki, annál több minden kell neki, vagy talál valami hibát benne. Szerintem nem vagyok oylan rossz, mint ő beállítja, de nem akarja meglátni bennem a jót. Persze én is panaszkodhatnék róla egész nap, de nem teszem, mert a jóra koncentrálok benne, nem a rosszra. Ez volna az alapja, hogy rendbehozzuk a házasságunk, de emiatt még kommunikálni sem tudunk. Hogy lehet ebből kizökkenteni? Csak az ideáit kergeti a tökéletes nőről, gyerekekről, házasságról...Én tényleg nagyon meg akarom menteni a házasságom, de ilyen ellenszélben nem érzem esélyesnek. Voltatok már hasonló helyzetben?

2019. aug. 1. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat lényege szerintem, hogy mindketten próbálkoztok. Persze nem ismerjük a férj oldalát, de ha úgy érzed mindent megtettél, és csak fitymálni tud, szerintem nem sok minden van amit meg lehet még menteni. Amit írtál abból az látszik, hogy el kéne engedned a férjed, mert ő már nem kommunikálni, próbálkozni se akar.
2019. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mikor tennék meg “minél több mindent” egy ilyen fa..sznak. Menjen, amerre lát, fizesse a gyerektartást és szevasz.
2019. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Exem akkor kezdte ezt csinálni, mikor szeretője lett, és felmentést keresett magának, hogy miért jogos megcsalnia.

Minden idegesítette, a fejemre is állhattam, akkor se volt jó semmi.

Akkor már nem volt mit megmenteni, csak gyáva volt bevallani.

2019. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ki, hogy udvariasan de tartózkodóan viselkedsz vele. Majd nem érti és ő fog közeledni, ámbár én is azt gondolom van valakije, lehet csak plátói, aki miatt próbál fogást keresni rajtad és okot a válásra/félrelépésre.
2019. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Van nője.

Akkor csinálják ezt.

Te csak éld a saját életed.

2019. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Izabella220 ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod látja ő tisztán, mikor kedves gesztusokkal próbálkozol, csak olyankor természetes válaszreakciója az hohy még nagyobbat rúgjon beléd, hogy und már meg ezta bánásmódot és mondd ki h kalap, kabát. Am tuti van valakije ez100ezer%
2019. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem szokott itthonról eljárkálni, csak ritkán. Viszont fogyókúrába kezdett.
2019. aug. 1. 15:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog ha nem járkál el.

Megoldják, hogy ne derüljön ki.

Új életet akar kezdeni.


A lehető legjobb amit tehetsz, hogy nem kedveskedett neki, hanem szard le a fejét.

Úgy ahogy ő is a tiéd.

Csak is magaddal foglalkozz, és készülj fel mindenre.

2019. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog ha nem járkál el.

Megoldják, hogy ne derüljön ki.

Új életet akar kezdeni.


A lehető legjobb amit tehetsz, hogy nem kedveskedett neki, hanem szard le a fejét.

Úgy ahogy ő is a tiéd.

Csak is magaddal foglalkozz, és készülj fel mindenre.


Ja,és semmit se csinálj az ő kedvéért,hanem a sajátodert.

2019. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberen múlik, az nem elég, hogy te mindent megteszel és te meg akarod menteni,ezt neki is akarnia kell. Ha ő ebben nem partner azt már megette a fene....
2019. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!