Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire "vak"? A szerelem tényleg elveszi az ember eszét?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnöm 2 éve összejött egy sráccal.Nekem is szimpatikus volt,de egy idő után nagyon megutáltam.Barátnőm mesélte,hogy a fiú ragaszkodik ahhoz,hogy a barátnőm fogamzásgátlót szedjen,mert ő nem szereti a gumit.A lány viszont szenved a mellékhatásoktól,nem is szereti szedni de megteszi. A fiút ez egy cseppet se érdekli.És ennek elenére hozzá akar menni még ebben az évben. Szerintetek normális? Hogy mehet hozzá olyanhoz,akit nem érdekel,hogy tönkre megy az egészsége? Tudom,hogy a barátnőm a hülye,hogy megteszi ezt,de sehogy nem tudok rá hatni.
2011. ápr. 2. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elmondani a csajnak, hogy szedjen másik fajta tablettát. Lehet, hogy attól nem lesznek mellékhatások.

Próbáld elfogadni, hogy őt szereti. Lehet, ha tényleg törődsz vele, és nem csak a barátját ócsárolod, hinni fog neked egy idő után.

2011. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, és nincs is mit tenned. Majd egy nap magától belátja, vagy nem.

Nagyon önző a srác, és vannak nők akik áldozat szerepben élnek, és a megfelelési vágy hajtja őket. Így passzolnak össze. De nem akarok pszichologizálni.

2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne szólj bele!

Tudod miért?

A pszichológiában van egy szabály: amire vágysz, azt csinálod! A barátnődnek ez kell, egy ilyen fiú és egy ilyen kapcsolat! Ez kell neki, és így érzi jól magát, mert ezt csinálja! Ilyen egyszerű az egész.

A sok lányon sem kell sajnálkozni, amikor köcsög pasikkal összejönnek, közben meg sírnak azon, hogy nekik kedves meg rendes kéne! Ennek nem szabad felülni! Ez kamu-duma! Nem kell nekik kedves és rendes pasi...ha kellene, akkor nem a köcsöggel lennének együtt! Amire vágysz, azt csinálod! Sírhatsz, hogy neked ez meg az kell, de ha nem azt csinálod, akkor tudat alatt neked nem az kell! A barátnőddel ugyanez a helyzet!

2011. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A jó külső minden lányt el tud vakítani, a fiú pedig ezt kihasználja.
2011. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem szoltam bele,az ő dolga. Csak próbáltam rávezetni,hogy ebből a házasságból sok jó nem sülhet ki. De akkor biztos igazatok van. Csak sajnálom,hogy igy tünkre akarja tenni az életét.
2011. ápr. 2. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarja tenni, akkor tönkre is fogja. Ezen nem tudsz változtatni. Még a végén te lennél a k.csög, a bunkó, a sz.rkeverő, stb...legalábbis ezeket kapnád tőle. Sztem neked sem hiányzik ez.
2011. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni.

A volt feleségem szerelmes egy srácba, aki párszor megdugta, majd közölte, hogy ennyi volt. Az exem már hónapok óta reménykedik. A srác egyszer nem hívta fel, nem adott neki semmi ajándékot. Azt sem értem, hogy mit szeret benne. Hiába mondom, hogy fogja fel, ebben ennyi volt... Reménytelen. Neki nem kapcsolatra van szüksége, hanem sajnálatra.

A barátnődön sem tudsz segíteni. Viszont érdemes lenne más fogamzásgátlót kipróbálnia.

2011. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Miből következtetsz arra, hogy a fiú bunkó? Mert nem húz gumit és a barátnőd fogamzásgátlót szed, amitől rosszul van? Szerintem itt nem a pasi a hibás, hanem a barátnőd, miért nem írat fel másikat? Hátha attól elmúlnak a mellékhatások.

nekem egy éve van párom, 3hónaja szedek fogamzásgátlót és ő is megmondta a kapcsolatunk elején, hogy nem szereti a gumit. Első élmény az volt, hogy mehetünk eseményutáni tablettáért, mert kiszakadt a gumi. Azóta gyógyszert szedek. Rosszul vagyok és minden lehetséges mellékhatás kijött rajtam, de a pasim mellettem áll, elkísér az orvoshoz és nem mondom rá csak azért, hogy bunkó mert nem húz gumit. Mert tudom, hogy másban mellettem van teljesen. De nem lehet viszont, hogy te meg féltékeny vagy és ezt az okot használod fel csak, hogy ne legyenek együtt? mert az elején írtad, hogy neked is szimpi volt a srác. Csak nem veled jött össze hanem barátnőddel. De nem elítélni akarlak mert nem ismerlek csak ebből az egy kérdésből és a körülményeket sem tudom. Csak egy vélemény a sok közül.

2011. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Négy éve van férjem,nem vagyok féltékeny. Akkor volt szimpi,amikor a barátnőm elöször bemutatta nekünk. És én ha jól emlékszem,olyat nem irtam,hogy bunkó lenne a srác. Egyszerűen azt nem tudom megérteni,hogy miért nem érdekli,hogy a barátnöm szenved a gyógyszertől.Amugy már többet kipróbált,egyik se jött be neki.
2011. ápr. 2. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:

12.47-es vagyok. Sajnos van ilyen, hogy nem jön be a gyógyszer:( De lehet, hogy pont azért akarnak összeházasodni, hogy jöhessen a baba ne kelljen félni?

De akármi is van a háttérben, a barátnőd úgyis a maga feje után fog menni és nem hallgat másokra. Ha hülyeséget is csinál neked ott kell lenned mellette és örülni a boldogságának. Vagy erősen imádkozni, hogy megjöjjön az esze az esküvő előtt. Jobb ötletem nincsen.

Amúgy azért írtam, hogy nem tudom mik az előzmények és nem ítélkezni akartam, remélem nem bántottalak meg.

2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!