Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A pasim mindig azt kéri hogy szopjam le és nekem nincs ezzel bajom de néha Nincs kedvem hozzá és ezt ő nem nagyon akarja Meg érteni inkább csak rá beszél én meg olyankor már úgy vagyok vele hogy jolvan legyünk túl rajta . Pl volt olyan hogy el mentünk kocsival valahova aztán azt akarta hogy szopjam le a kocsiban ez nekem annyira nem tetszett mondtam is neki de a békesség kedvéért meg tettem (több alkalommal ) aztán ő is meg akart ujjazni vagy valami de én ugye ezt nem nagyon akarom kocsiban nem tudom magam úgy el engedni stb . Mostanában pedig azt veszem észre hogy nem ölelget úgy mint régebben stb. Este is fekszunk én szeretgetem puszilgatom ő meg szinte semmi. Amikor már be van indulva akkor kezd el csokolgatni aztán ugye jön a többi dolog. Ez után én tovabbra is bujok hozzá mondom neki hogy szeretem stb és ő meg csak hulyeskedik. Szóltam már neki e miatt de ugye akkor az a válasz jön h már pedig ez nem így van... mondtam neki azt is h szerintem már nem úgy áll hozzám mint ez előtt de hát ugye ez sem igaz... És párszor észre vettem azt is hogy amikor át megyek nála meg történik aminek meg kell utána már annyira nem is érdekli semmi szerintem azt se bánná ha haza mennék. Most mit mondjak neki vagy mit csinaljak? ? Ti mit tennének a helyemben? Vagy szerintetek miert csinálja ezt mostanában ? 2 éves kapcsolatról van szó! 20/N

21/F



2019. aug. 2. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy magara valamit ado lany mar reg szakított volna a sraccal. Engem kevesebb miatt dobott mindegyik exem.
2019. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szopásra,dugásra használ!Ennyi!!
2019. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!