Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

A helyzetünk olyan, hogy együtt vagyunk, de kicsit sok mostanában köztünk a vita...

én 21F ő 23L

Nem volt semmi gond egészen odáig, amíg a barátnőm az új munkahelyére nem lépett... Mindjárt az első napok elég rosszul indultak neki, nem úgy alakultak ahogy tervezte... Nagyon sokáig tartott, mire újra rendben jött a dolog, aztán most sem a legjobb napjait zárta le a munkahelyén, de mindig úgy érzem, hogy rajtam csattan a haragja. Hozzátenném, hogy elmondta, hogy nekem is kellene változnom, bár kicsit érthetetlen számomra, hogy ez most jön rajta ki... mintha szándékosan keresné bennem a hibákat és sokszor úgy viselkedik, mintha valami nagyon rossz dolgot tettem volna neki.

Azt mondja, hogy szeret, csak szerinte még sokkal jobban kellene engem szeretnie és most ez a mérce megállt nála... azt mondja, hogy tudja benne is van hiba, de engem aggaszt ez a helyzet... hogyan segíthetnék neki?

Nagyon megköszönném, ha segítenétek! Nagyon fontos ő nekem és ha van valami ötlet, ami segítene, akkor esetleg privátban még tudok adni pár infót.


2015. dec. 1. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az ember hajlamos hazavinnie a munkahelyi problémát, és sajnos a másikon csattan az ostor. Ilyenkor minden rossz, mindenbe hibát talál a másik, és kell valaki, akin levezeti a feszültséget. Nézd el neki, ha igazán szereted, illetve ha jogosak a szemrehányásai, a lehetőségekhez képest változtass a dolgaidon.


Ha ez sűrűn előfordul, beszéljél vele erről, sportoljatok valamit, ahol ki tudja "tombolni" magát és nem te leszel a bokszzsákja.

2015. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem őt, tényleg! Pár hibámmal tisztában vagyok és próbálok javítani rajta. Ne érts félre, nem megváltozni akarok, vagy más ember lenni, csupán elismerem, hogy van bennem is hiba, amin szerintem is javítanom kellene
2015. dec. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!