Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam kicsit a páromban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam kicsit a páromban, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve vagyunk együtt, és most kezdek rájönni, hogy vannak olyan tulajdonságai, amik nekem nem tetszenek. Már leültünk megbeszélni, azt mondta, hogy igyekszik ezeken változtatni, de ebből én nem sokat vettem észre, úgyhogy úgy érzem, hogy kénytelen leszek így elgogadni, még ha nem is mindig értek egyet a viselkedésével. Végül is ez az első komoly kapcsolata mindkettőnknek, hivatalosan nem, viszont az előzőek egyikünknél sem voltak annyira komolyak. Más is érzett már hasonlóképpen? Hogyan lehet túllépni az ilyen felismeréseken?


25 év körüliek vagyunk



2019. aug. 2. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
azért azt leírhatnád, hogy mi is az a viselkedés és tulajdonság ami zavar benne. mert így ennyiből...
2019. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
ha nem tetszik lépni kell. Nem vagytok még olyan rég együtt.
2019. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
75%

Mivel ez az első komoly kapcsolatod, ezért itt a titok.

Senki sem tökéletes. Egyesek addig várnak a nemlétező párra, amíg megöregszenek és egy sokkal rosszabb jut csak nekik. Mindenkinek vannak idegesítő vagy rossz tulajdonságai. Ez neked tényleg új? :D

Ha meg komoly dologról van szó, akkor majd eldöntöd, hogy ez elfogadható-e vagy nem.

Vagy várod tovább a tökéletest....nem fog jönni. :D

2019. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Elmúlt a szerelem, látod a valódi arcát.

Üdv a valóságban.

2019. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak problémáim az exem viselkedésével, bizonyos helyzetekben.

Attól még együtt voltunk majd öt évig, boldogan.

Szóval néha nyelsz egyet, ha nem alapvető dolgokról van szó.

2019. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!