Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a páromban a "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a páromban a " múltja miatt. " Hogy engedjem el ezt a témát?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Előttem nem igen volt hosszú ideig tartó kapcsolata,hanem sok-sok egy éjszakás.-amiről persze tudtam. Viszont egy barátjától tudomásomra jutott,hogy volt egy csaj,akivel "dugó partnerek voltak",még mielőtt mi összejöttünk is,holott azt mondta nekem a párom,hogy már azzal a csajjal akkor régen nem volt semmi. Illetve azt is megtudtam,hogy mikor mi ismerkedtünk,több csajjal is levelezett,és igen csak flörtölőseket. Ez így 2 év után nem kellene,hogy számítson,mégis mondtam,hogy bánt,azt mondta megérti,bocsánatot kért, de nagyon rosszul esik mégis. Azóta nem voltak csajozós ügyek, tudom,hogy szeret.

Ez mire utalhat, mit tegyek? Hogy felejtsem el?

L: 29, F:35



2018. jan. 2. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Jellemző. Nincs probléma, akkor csináljunk.
2018. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Butaság ezen kattogni.Lépj túl.Már nincs jelentősége.
2018. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom, de én ezt úgy fognám föl, hogy már akkor se engem akart mikor összejöttünk. Akkor most se engem akar. Csak valamiért éppen kényelmes neki a kapcsolat, vagy ki akarja ezt is próbálni. Ő nem téged akar, csak valakit.
2018. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Most már nem csinálja nem?
2018. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez akkor lenne jogos, ha nem tudtál volna róla. De mivel tudtál a dolgairól és nem zavart, így ez sima hiszti.
2018. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól értem, akkor miután összejöttetek, már nem voltak nőügyei. Előtte meg nem mindegy, mi volt?
2018. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nana, a múlt egy dolog, de a kapcsolatuk egy rakás hazugsággal kezdődött, az meg egy másik dolog.
2018. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A hazugság attól tud rosszul esni attól még , hogy régen történt.

Át kellen gondolni, hogy miért csalódtál , konkrétan pl mert hazudott vagy neked voltak romantikus elképzeléseid a megismerkedésetekről, ami így összeomlott stb..

Aztán apároddal ezt megbeszélni és persze nem árt az ő szemszőgét is meg tudni. Szerintem akkor túl is lehet lépni az egészen.

2018. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!