Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor nincs velem, hiányzok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nincs velem, hiányzok neki, de amikor velem lehetne, kevés időt szán rám?

Figyelt kérdés

Azt mondja h mindig/sokat velem szeretne lenni, amikor távol vagyunk nagyon hiányzok neki. Mégis amikor együtt lehetnénk, nem használja ki a teljes időt, h velem legyen. Én meg próbálom kitalálni, hogy pl miért csak 2 órát akar velem eltölteni ma, mikor egész nap ráérnénk és ha annyira hiányzok neki, akkor miért csinálja velem ezt, rosszul esik nagyon. Akkor ne mondogassa h mennyire hiányzok. A tetteivel üti a szavait.

És ha szembesítem ezzel, ő van megsértődve.

Miért csinálhat ilyet egy ember? Hangulatember vagy mi?!



2019. aug. 3. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A barátom is hasonló, mi távkapcsolatban élünk, tavasszal töltött nálam több hónapot. A kettő nem zárja ki egymást, hiányzol neki, de az énidő is fontos számára. Lehet, hogy azt gondolja, inkább legyen 2 óra és tartalmas, mint 5 unalmas óra.


Szerintem próbáld meg nem letámadni, hanem normálisan megbeszélni vele a dolgot.


(a skizofrén szót nem is értem, miért kellett kulcsszónak betenni...)

2019. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Először is, nincs bennem rosszakaró, sértő, bántó szándék.


Nem mindenki ér rá egész nap. :/

Honnan tudod, hogy rá ér? Megbeszéltétek ezt? Távkapcsolatban az utazási idő is számít. Nekem így egyoldalúnak tűnik az írásodból. Te is utazol hozzá, vagy csak ő hozzád?

Folyton a nyakára jársz és elvárod tőle hogy az egész nap csakis a tiéd legyen?

Értelek amúgy teljesen. :/

Az ember csak a másikkal akarna lenni minél többet...

Arra nem gondoltál még, hogy lehet az is hogy nem ér rá egész nap mondjuk és veled akarna lenni, ha csak egy kicsit is?

Lehet hogy tényleg hiányzol neki, és lehet hogy tényleg majd meg pusztul. Minden alkalommal felhánytorgatod neki hogy mennyit van ott? Mert ha igen, akkor nem csodálom ha elmegy a kedve. Gondolom, amíg ott van, örömmel akarja eltölteni azt a kis időt, és nem azzal, hogy szemrehányások tömkelegét hallgassa.

Amúgy is, sok a tényező.

A korotok, a távolság mértéke, az idő, a lelki állapototok, problémák megoldásához való viszonyulás (át tudjátok-e hidalni a távkapcsolattal együtt járó problémákat), alkalmazkodó képesség a másikhoz (most nem tud/tudsz menni mert bejött valami, munka vagy valami ügyet intézni ami nagyon fontos), bizalom, elfogadás, de lehetne sorolni bőven.

Ha tényleg hangulatember, akkor nehezíteni tud a dolgon, ezért a hangulatembereknél is fontos az időzítés. Nem mindegy hogy a problémád hogyan és azt mikor hozod fel. Érzékenyek mindenre és hamar felkapják a vizet.

Bár szerintem a hangulatember dolgot ne kösd össze azzal hogy mennyit vagytok együtt.

Szerintem szimplán arról lehet szó, hogy szeret és hiányzol neki, csak nem teheti meg azt hogy együtt lehessetek egész nap, vagy az agyára mész vele hogy szembesítgeted azzal hogy mennyi időt van ott.

Nem tudom fiú vagy vagy lány, mert az se mindegy. :D

2019. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező,



tényleg skizofrén, vagy csak te állítasz fel diagnózisokat hogy meg tudd magadnak magyarázni hogy ő a hibás? Gyerekes és inkább ez a beteg dolog, beállítani valakit ilyen betegnek, csak mert azt mondja neked hogy hiányzol neki, és két órát akar vagy tud veled tölteni csak. Neked ez már ellentmondás. Inkább örülnél neki. Elvárod hogy egész nap ott legyen az alsó feledben, és mivel nem így tesz, így már rögtön üti is a szavait a tetteivel? És ez már skizofrénia? Gondold át.

Nem értem én sem ezt a kulcsszót miért kellett beírni.


Így passzív - agresszív típusnak tűnsz, követelőzőnek, lekezelőnek, hisztisnek, gyerekesnek.

Tedd félre ezt a stílust mert ebből csak az lesz hogy ott hagy.

Gondolom ha nem mondaná azt hogy hiányzol neki, akkor meg az lenne a baj.

2019. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ennyit ér rá, pont. Nem mindegy, mióta vagytok együtt, mennyire mély a kapcsolat, milyen jellegű, mennyire komoly. Vannak-e közös programjaitok, amikor együtt sétáltok kézenfogva az utcán, és nem az ágyban ,, randiztok".
2019. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elég fontos infó, hogy mennyire régi kapcsolat és milyen, amikor együtt vagytok.
2019. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok, én úgy állok őhozzá, hogy a munkahelyemröl kimegyek ha épp itt megy el h lássuk egymást.

Ha ír üzit es sokara irok vissza, már gyártja az elméleteket h biztos haragszok vagy nem érdekel mit ir. Holott a munkahelyemen már ciki h feszt telefonozok! Erről már beszeltem vele, mégis..

Ma ugy volt h egyutt leszunk strandolunk de rossz az ido es elkezdett horgászni, es tényként közölte h ha kibirok 2 órát a stégen...

2019. aug. 3. 11:31
 7/9 A kérdező kommentje:

Skizofrent arra irtam hasonlatként h mást mond mint amit tesz. A tettei nem tükrözik, amiket mond nekem.

1 éves kapcsolat.

2019. aug. 3. 11:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha csak rajta múlna, hogy találkozunk, fele ennyit látnánk egymást. Sokat ên teszek azért és hanyagolom a dolgaimat, hogy tudjunk találkozni. Ő meg egy horgászatot nem tud félrerakni, mikor tényleg ráérnék. És amikor ráérek, és ő is, akkor meg már hirtelen nem fontos h velem legyen...holott addig napokig hallgatom h mennyire hianyzok. Tiszta hülyének erzem magam h a saját dolgaimat elhanyagolom miatta, ő meg nem gasznalja ki azt az időt, amit "rászánok".
2019. aug. 3. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Unja a női "hisztijeidet", csak annyi időt tölt veled, amennyit nagyon kell ahhoz, hogy lecsússzon a bugyi.
2019. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!