Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hova fordulhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hova fordulhatok ilyen problémával? Úgy érzem nincs innen kiút vagy a rendőrség csinálna valamit?

Figyelt kérdés
Egy éve 24 éves koromban kezdtem el beszélgetni egy lánnyal Badoon. Siettette a találkozót, gyanút foghattam volna de annyira boldog voltam hogy nem hittem a vészharangoknak, azt hittem csak önbizalom hiányáról van szó. Kedves, megértő, odaadó és csinos lányról van szó nem is értettem de olyan jó volt vele lenni... Kapcsolat lett belőle, három hónapja élünk közös albérletben. Eleinte minden szép volt, finomakat főzött, a szex is jó volt vele. Ő 12 órás munkarendben dolgozik én 8. Na már most... Volt egy nap mikor elmentem inni egy sört (tényleg csak egyet) barátokkal mert kissé hanyagoltam mindenkit a kapcsolatom miatt és ő már otthon volt mire én hazaértem. Nekem esett hogy én ezt hogy képzeltem hogy nélküle elmegyek valahova meg biztos van egy másik lány a képben. Visított, hisztizett, ijesztő volt az az idegroham szerű akármi amit kapott. Én próbáltam nyugtatni de olyan volt mintha megveszett volna azt ordította őt mindenki el akarja hagyni és senkinek nem fontos. Én jól bántam vele tényleg figyelmes voltam segítettem a házimunkában lestem minden szavát. Meg kellett ígérnem mikor megnyugodott hogy többé nem csinálok ilyet. Szerettem őt nagyon de ezek után megváltozott a viselkedése. Amíg ő haza nem ért ki volt kapcsolva a WiFi router követelte hogy mutassam meg a bankszámla egyenlegemet napi szinten mennyit költöttem és mire. Próbáltam beszélni vele hogy ez így nincs rendben ilyenkor megint jött a dühkitörés. Egyszer azért pofozott fel mert mikor vittem ki a szemetet nem raktam új zsákot a szemetesbe. Nemrég felhoztam azt is hogy hazaköltözöm mire ő nekiesett ollóval a ruháimnak. A környezetem még mindig annak a cuki szeretnivaló lánynak gondolja de én egyre kevésbé szeretem őt. Azt mondja úgyis mindenki neki hinne le tudna engem járatni ha meg elköltözöm akkor nem fog békén hagyni. Ez már kapcsolaton belüli erőszak szerintem de az utóbbi időben olyan vad lett hogy szinte félek tőle és fél se merem hozni azt hogy menjen orvoshoz. Már elhagytam volna szerintem de az a baj hogy teherbe esett, hazudott arról hogy tablettát szed és két hete derült ki. Csapdában érzem magam. Azt a lányt szeretném visszakapni akit megismertem én nem ártottam neki nem tudom miért lett ilyen. Azt is mondta hogy megöli magát ha elhagyom.
2019. aug. 3. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Tessék megenni, amit főztél.

Az első kiakadás után kellett volna lelépned.


Bolondokkal nem élünk együtt.

2019. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
42%
Gratulálok, Apuka! Ennél jobb helyre nem is érkezhetne az az ártatlan kis csöppség.
2019. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Hát tesó ez igy szívás.

Én 1xüen mikor nincs otthon már letipliztem volna

Meg hogy megüt???

Na velem jól járt volna szerintem.

Pár napig biztos nem látott volna."egyik szemére sem"

2019. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Távoltartási végzést kell kérni.
2019. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Menj el. A gyerek miatt ne ragadj le. Fizetsz gyerektartást, ha akarod, láthatod is, de ne maradj egy ilyen kapcsolatban. Tudta, érezte, hogy menni tervezel, ezért hazudott a gyógyszerről, hogy továbbra is lánc alatt tarrhasson. Manipulál. Ne hagyd.
2019. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
A brokimat teszem rá hogy a terhesség is kamu
2019. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez a szemetes zsákos felpofozás nem illik a képbe. Amúgy jó sztori lenne. Hogy érted hogy felpofozott mert nem raktál bele újat? Erre meg mi lehetett az indoka? Mert a többire az hogy durván betegesen féltékeny, és magához akar láncolni. De ehhez a szemeteszsáknak mi köze van?
2019. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez igaz, te képes voltál még megdugni? :D Ráadásul úgy, hogy rábíztad a védekezést is? Nálad is fújhatnak valami szelek a toronyban.
2019. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ramos ökle ***** válasza:
81%

Hibáztál, ezt már tudod. Jóval előbb kellett volna lelépned.

Mit tehetsz? Ha dühöng, próbálj valahogy róla bizonyítékot szerezni. Felveszed telóval, akár csak a hangját, jobb esetben videót. Beszélsz róla már most, ha eddig nem tetted. Barátoknak, családnak, akárkinek, minél több embernek. Bolondnak fognak gondolni téged is, de magadat véded a dologgal.

Aztán ha ez megvan, egyszerűen összeszeded a cuccodat és lelépsz. Lehetőleg olyan helyre, ahol nem talál meg. Másik albérlet, ismeretlen rokon, akármi. Telószámot lecserélni, egyáltalán nem reagálni rá, ha akárhogy is keres. Ha zaklat munkahelyen, akárhol, akkor a telódat jó erősen rögzítsd a kezedhez, és vedd fel, amit csinál, te meg menj a dolgodra.

Ha ez nem segít, feljelentést teszel.

Van más módszer is, de az már nem ennyire barátságos és törvényes.

2019. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Vedd fel a telefonoddal az összes cirkuszt. Ha tényleg terhes, akkor mondjuk nehezebb dolgod van.

Ha nem terhes, azt mondanám, hogy ne szólj neki, hogy elmész, hanem amikor nincs otthon, fogd a cuccod és húzz el.

Ha terhes, akkor a hisztirohamok felvételével együtt elmész a rendőrségre, gyámügyre. Nem hiszem, hogy ne kapnád meg a felügyeleti jogot a gyerek felett, ha az anya elmebeteg.

Ne dőlj be az érzelmi zsarolásnak, hogy megöli magát, ha elhagyod. Nem fogja.

2019. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!