Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van- e kiút ebből?

Figyelt kérdés
Párommal közel 1 éve jártunk. ( most zárjuk le a kapcsolatunkat a napokban abból kifolyólag, hogy nem tudunk annyit találkozni). Ennél jóval összetettebb a probléma. Most is szeretjük egymást, én biztosan, de ő is ezt állitja. Távkapcsolatban éltünk, és anno ugy indultunk neki, hogy marciusban az ő külföldi munkája véget ér, és utána együtt valahol folytatjuk a közös utunkat. Utolso pillanatban meghosszabbították a szerződését, így július 5-ig biztos kinn marad. Sajnos nem europai orszagban dolgozik, igy az, hogy én kimenjek hozzá ez nem megoldható. Kérdeztem utana mi lesz, de ahelyett, hogy tervezne, csak pánikol, hogy onnantól csóroság jön, és ő nem tervez.. Ezen teljesen kiborultam. Bárhova elmehetne dolgozni ( egy mérnökről beszélünk ), de egyszerűen csak ezt tudja hajtogatni. Mondtam neki Europan belul is talalnank munkat, es akkor egyutt is lehetnék. Mert látom rajta, hogy kinn szenved, sokszor ivásba folytja a stresszt, ilyenkor pedig nem önmaga.. Mellette meg leirja, ő pedig minden nap velem lenne. Igy en ebbe belefaradtam..De a szívem szakad meg, mert nem akarom, hogy a stresszt ivassal kezelje, tényleg kitartanék mellette, hogy együtt lehessünk, amit erzem szive melyen ő is akar, masreszrol meg azt latom, hogy felörli ez az egész őt.. Par nap mulva talallozunk, hogy elvaljunk egymastol, de azt sem tudom mit mondjak. Nem akarom, hogy vege legyen, ő sem, de egyszeruen nem latom a megoldast. :(

2018. máj. 1. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd ott, hadd találjon magának egy normális Nőt, aki kitart mellette a nehézségben is. Erre amit csinálsz, tényleg nem lehet jövőt építeni.
2018. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. Az ha segíted, támogatod, kitartasz mellette. Ha kell nézzetek együtt munkákat, vagy keress neki te. Azzal hogy te is ráteszel egy hatalmas lapáttal a lelkére, még nem lesz neki jobb. Sőt.

Viszont ha tényleg szeret, akkor nem a munka miatti stressz őrli föl, hanem az a bizonytalanság ami most veled van. Mert egy szakítás ezerszer jobban tud fájni bármilyen munkahelyi problémánál.

2018. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tervezi ő a jövőjét,csak nem veled.Arra voltál jó hogy amíg kinn van,legyen neki valakije.Ha annyira veled akarna lenni,nem szakítana.
2018. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár dolgot leírok mert ahogy olvastam a kérdésem, ez azért egy elég kis szeletet mutat. Eloszor is mindketten magyarok vagyunk, en itthon, ő kulfoldon. Amikor megismerkedtunk, ugy indult, hogy marciusban neki ez lezarul, igy belementem, probaljuk meg alapon. Marciusban vartam haza, majd egy hettel hazajovetele elott mondta, hogy kitoltak aprilis kozepeig. Majd utana kitoltak aprilis vegeig. Majd mindennap beszeltunk, de sajnos tobbszor volt olyan, hogy epp a kollegaival egesz hetvegen kellett ugy buliznia, hogy elerni sem tudtam. Vagy hetkoznap tobbszor soroztek, ami nekem nem tetszett. Nem a tavolsag volt a gond, hanem ez ami ezzel jar. Hogy azzal indokolja, hogy ő ezt igy tudja elviselni. Mert gyuloli ezt az egeszet, de jol fizetnek. Mondtam neki nezzunk mas lehetosegeket, de bekozolte, mashol ugy sem fizetnek ennyit. Annyit hozza kell tenni, hogy ez a munka valamikor veget fog erni neki ebben az evben, es akkor kenytelen lesz hazajonni. De azt mondja, hogy ő mar nem tervez, utana ugyis szar vilag lesz, es szar fizetes itthon Magyarorszagon. Mondtam neki, ha ugy van en feladom az itteni eletem, es menjunk el kulfoldre. Dehat ott sem fizetnek annyit.. Szar amikor probalod a megoldasokat felajanlani, de egyszeruen egyik fulen be a masikon ki. Mar az egyik baratja is mondta neki, hogy ez igy nem jo, de őt sem hallgatja meg. Mondom ha ennyire nem tervezel, akkor en miert vagyok az eletedbe, es en mondtam neki ilyen hozza allassal sajnos ennek igy nincs ertelme. Annyit mondott nincs mas alternativa...Hangsulyozza, hogy szeret, de mar az is megfordult a fejemben azert vagyok neki, hogy legyen valaki amikor hazajon..
2018. máj. 1. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen azért vagy hogy legyen valaki mikor hazamegy...

Külföldön vagyok szóval tudom hogy megy ez...

Ő inkább a pénzt válassza most helyetted.

Volt idő mikor lehet hogy én is azt választottam volna. Már 6 éve kint vagyok szóval kezdem unni hogy egyedül vagyok. Most ha lenne valaki akivel közösen lehet tervezni, nem jelentene problémát hogy valamivel kevesebbet keresnék, és odébb kéne mondjuk költözni. Nem a pénz a boldogság kulcsa.

2018. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!