Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 eve nem voltam ferfival es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 eve nem voltam ferfival es 4 honapja van baratom de nem tudom ra venni magam h egyut legyunk. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 21:51
 1/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Bizonytalan vagy. Ha sokáig nem csinálsz valamit, akkor eltűnik a magabiztosság.

Persze az is lehet, h nem vonz annyira, amennyire vártad.

Vagy mondjuk több időre van szükséged, h újra képes legyél erre egy kapcsolatban. Te ismered magad, gondolkodj. ;)

2019. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andi80018 ***** válasza:
17%
Elég türelmes a barátod,hogy négy hónapig nem szexel. Egy átlagos pali azért egy hétnél nem nagyon bírja tovább. :-)Szerintem ez kissé fura.
2019. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramos ökle ***** válasza:
91%
Andi, te ezek szerint nem átlagos srácokkal ismerkedtél, hanem rosszabbakkal. :D
2019. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andi80018 ***** válasza:
43%
Mondjuk attól függ, mennyit találkoznak, de szerintem felesleges négy hónapig húzni a dolgot, mert mi fog változni mondjuk 1 hónap múlva. Szóval az egésznek semmi értelme szerintem. Ha meg nem érzi úgy a kérdező, nem bízik a emberben, akkor meg minek a kapcsolat. Szóval nem értem.
2019. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Ó, egy hónap alatt nagyon is sok minden változhat! Például eljutnak arra a lelki szintre, ami szükséges. És mindketten késznek érzik magukat rá.

Ne erőltesd a dolgot szerintem. Majd érezni fogod, mikor állsz készen rá. Ha magadra erőlteted, úgysem lesz őszinte és igazán jó. Párod meg fogja várni, ha igazán szeret, mert ő is tudja ezt. :)

2019. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Előfordulhat, h valami baja van a másiknak. Ettől még nem kell türelmetlenkedni. :D

Persze mindenki el tudja dönteni, h mennyi ideig tud várni, vagy mennyi idő után adja magát. Ha 1 hét, akkor 1 hét, ha fél év, akkor annyi. :D

2019. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha a 4 hónap 4 randit takar, akkor nem gáz. De ha 24et,akkor igen.

Nőként mondom, hogy én nem várnék ennyit. Mondjuk nekem a 2 év is nagyon durva....nem birnék ki annyi időt szex nélkül. És nem vagyok ösztönlény.

2019. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja, nem mindegy, hogy mennyire ismerted meg...
2019. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!