Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában a párom sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a párom sokkal több időt tölt egy nála idősebb 40ev feletti férfival! Alig ismeri kb 3 hónapja és azt mondta fontosabb neki mint én! Ahogy látom jobban is érzi magát, lehet pl apakomplexus?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szr ügy. Ha ilyet mond neked, akkor már nem vagytok egy pár.
2019. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Deák Ferenc és Szent István pajkosan összenéztek. Ferenc arcán gunyoros, István arcán szánakozó mosoly suhant át. "Hát nem tudja, hogy ebben a szituációban mi irányítunk?"


Sajnos ilyen esetben az szokott történni, hogy a trotty nekiáll villogni, hogy ez meg az van neki, meg milyen menő kocsija van már "210 lóerő alapjáratba", meg aranydiadém meg mindenféle ilyen vacak...


Bár biztosan van benne komplexus is, mivel a pénz nem minden, bár ha alapból szegények vagytok, akkor könnyű beszédíteni valakit, aki a szegénységben él. Sajnos. És ezt sok vén trotty ki is használja.

2019. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Elhanyagoltad. Valamit nem adtál meg neki amit az a másik pasi megad. Teljesen mindegy hogy mi az de már nem a párod. Az hogy apakomplexusa van e nem mindegy már?
2019. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha azt mondta,hogy fontosabb mint te,az nem apakomplexus hanem vonzalom.
2019. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindent megadtam neki,nem hanyagoltam el,25 éves,én 24 , mindig mellette voltam, támogattam,és segítettem neki , támasza voltam
2019. máj. 28. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor talán lehet pont az volt a baj. Hogy a farok csóválta a kutyát. Most pedig jött egy másik, jóval érettebb férfi aki egészen másmilyen. Lehet benne apakomplexus, de ahogy előttem már írták, teljesen mindegy. Nem tudod megváltoztatni az apjával való viszonyát. Ha ez a mintája ez van. Nem arra vágyik hogy a tenyerén hordozzák. Vagyis de, lehet.. Viszont sokkal jobban ismeri a megközelíthetetlen okos és domináns apafigurát.
2019. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban érzi magát vele, vágod? Akár apakomplexusa van, akár nem, abban az illetőben van valami, amire neki szüksége van. Ezt sajnos csak elfogadni tudod.
2019. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze ...de szerintetek meg is csalt vele,mert hallottam véletlen mikor telefonált hogy nekem is nagyon hiányzol,meg néha suttog...mintha félne nekem elmondani hogy mi a helyzet..
2019. máj. 28. 19:37
 9/15 A kérdező kommentje:
De azt hozzá teszem majdnem 20 év van köztük
2019. máj. 28. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem számít a 20 év korkülönbség, manapság nem ritka a 20 éves lány+40 éves férfi felállás. Ha fizikálisan még nem is csalt meg, lelkileg már igen, és innen már csak egy karnyújtás az egész, hacsak nem fogtok szakítani előtte.

Ha már ennyire nyíltan csinálja és ilyen mondatokat vág a képedbe nem érdemes erőltetni szerintem.

2019. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!