Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 2 hónapja "járunk" és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hónapja "járunk" és még csak kétszer feküdtünk le. Gáz van a pasival?

Figyelt kérdés
Idáig még csak 2x feküdtünk le egymással. Nagyon nem értem mi van mert érzem rajta, hogy kíván engem meg úgy érzem szerelmes is mégsem nagyon van szex. Kevés időnk van most találkozni mert mindketten rengeteget dolgozunk de idáig akikkel voltam mindig az volt nekik a legfontosabb és mondjuk volt aki ki is használt sajnos de ez most elég fura nekem. A két alkalom alatt egyébként nem volt orgazmusa mert azt mondja először sajnos mikor új lánnyal van valamiért vagy túl rá feszül vagy nem tudja de nem sikerült neki pedig mondta is h nagyon jó velem stb. De miért nem szexeltünk már többet? Most is együtt aludtunk a héten 2x igaz most menstruálok de engem így sem zavarna. Tudom, hogy szeretne velem lenni, mint egy pár de miért nem igényel több szexet? 23L 29 F

2019. aug. 5. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fél, hogy megint besül. Nem tesz azért jót a kapcsolatnak, ha pl a pasi nem tud huzamosabb ideig elmenni. Előbb vagy utóbb magadban kezdenéd el keresni a hibát, hogy nem kíván eléggé, stb. Szerintem ezt próbálja így megelőzni. Igyekezz vele kicsit mélyebben beszélgetni a témától, hogy ellazuljon, és felszabadultan hátha jobban bele mer majd vágni.
2019. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Egyet értek az elsővel, szerintem is megfeleléskényszere van és mivel nem tudott elmenni ezért nem erőlteti. Ha még egyszer kudarcot vall, akkor a kapcsolatnak szerintem annyi.

Ha ügyes nő akarsz lenni, akkor megteremted a megfelelő környezetet számára és hagyod hogy ellazuljon. Ha ideges lesz, akkor nem fog menni.

Ha sikerül a szex és lesz orgazmusa, akkor lesz mire építkezni és kedve is lesz hozzá.

2019. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kombinalj, hanem higgy neki. Nem minden ferfi szexrobot, vannak erzeseik es nehanyan izgulosak. Meg is ertem szegenyt, mert te is azon torod a fejed, hogy defektes-e...

Es mi van ha ot meg zavarja a menstruacio? Vagy az o velemenye nem szamit? Megbeszeltetek ezt egyaltalan?

2019. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz orgazmusa, lesz kedve... Ezt a logikát fordított nemekre is alkalmazni kéne.
2019. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!