Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kontrolállják az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kontrolállják az emberek ennyire a párjukat mostanság?

Figyelt kérdés

Miért tiltjátok el párotokat az ellenkező nemű ismerőseiktől, barátaiktól? - Nem mintha azonos neművel nem tudna megcsalni benneteket. 😘


Többnyire nőknél figyeltem meg, de egyre gyakrabban látom, h a pasik is belekezdtek a muriba.

Mit gondolsz, van ennek ésszerű oka is? Vagy csak ennyire tárgyiasítani akarjuk a párunkat? Nem elég erre a házasság és a házastársunk nevének felvétele?



2019. aug. 5. 23:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Miert pont mostansag? Szerintem akarmelyik korszakot vesszuk jobban el volt kulonitve egymastol a ket nem. A kerdes szamomra kicsit ertelmetlen. Szerinted a reformkorban kinek voltak ellenkezo nemu baratai? Petofi talan elment ironokkel is a Pilvaxba?
2019. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Én sajnos nagyon kontrollálom, mert megrendult a bizalmam, amikor kiderült, hogy más csajokat hülyít, tényleg csak szórakozott, de nekem rosszul esett egyáltalán az is, hogy másoknak ír, és azóta sajnos kontrollálom.
2019. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

42 éves férfi vagyok. Szánalmasnak tartom, amikor egymást kontrollálják a felek, nemtől függetlenül. Én kb. azonos mértékben látom ezt férfiaknál és nőknél is. Amikor egy nő engem próbált ellenőrizgetni, korlátozni, szekálni a féltékenykedésével, azt nagyon gyorsan otthagytam. Ha meg a telefonomat, e-mailemet, vagy bármilyen más kommunikációs csatornámat próbálná monitorozni nyíltan vagy titokban, a lába nem érné a földet. Én se tennék ilyet nőkkel. Mindenkinek joga van azzal beszélni, találkozni, akivel akar. Én sosem csináltam ebből ügyet, és nem féltem attól, ha egy nőnek is vannak előttem titkai. Ha nem bízunk egymásban, csak időpocsékolás a kapcsolat.


A féltékenység és az ostoba őrzés nem a szeretet, szerelem jele, hanem a bizalmatlanságé, kisebbségi komplexusé és az erőszakos birtoklási vágyé. Ez a gorilláknál megbocsájtható viselkedés, értelmes embereknél nem.

2019. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%

Leírom, én mit tartok szánalmasnak. Negyvenes, családos nők nem azon gondolkodnak, hogyan javítsák meg a házasságukat, vagy mit főzzenek otthon, hanem hogy hova menjenek bulizni, és kinek tegyék magukat. A férfiak nagy része meg azon, melyik friss husit jelölje be a neten, kinek írjon, milyen szép a mosolya, miközben otthon mossák a sz.. ros gatyáját. Persze az nem trendi, ha mondjuk nem tetszik, hogy a drága végigmenne a fél üzemen, és akinek ez rosszul esik, azt rögtön kikiáltja a másik korlátozó idiótának.

Ez a mai világ úgy en bloc szánalmas.

2019. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

#14:


Aha... Értem. Tehát ha az a csúnya, gonosz férfi azért nem megy végig a fél üzemen, mert a jóságos, erkölcs-rendész nője minden mozdulatát ellenőrzi, akkor az egy boldog, őszinte és szeretetteljes kapcsolat. Ezt akarod kihozni?

2019. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

13-as “és nem féltem attól, ha egy nőnek is vannak előttem titkai. Ha nem bízunk egymásban, csak időpocsékolás a kapcsolat.”


13-as tudod pont az a bizalmatlanság ha titkolozunk....! Én meg tudod mitől undorodok... az álszentségtől!

Akkora egy képmutató vagy!

Meg mi a szerelem/szeretet jele? Ha mindegy hogy mit csinál a másik le.sza.rjunk mindaddig amig vaginat vagy egyébb juttatásokat kapunk tőle? Hát persze... nos az ember csak egy fokkal jobb a gorilláknál


Az őrzés és egy kis feltekenykedes egy normális kapcsolat része ahogy a bizalom és szabadság adás és egy kis elfogadás is!

Az nem szeretet amit te mondasz az csak pont az hogy “nincs ló de még szamár sem de van kecske” típus...


Nem szerelem nem szeretet csupán a testi vagyaid kielégítése!

Mivel a romantikus erzeseknel azaz a kapcsolat/kötődés kialakulásánál a hormonok a fejedben olyan vágyakat keltenek benned hogy őt birtokolni őrizni akarod... az már mas hogy ezt te abszolut nem tudod kezelni és őrült módjára viselkedsz.... mert az megszállottság de amit te írsz az meg csak egyszerű testi kielégítés....


A kettő között van a szerelem/szeretet!

2019. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Utoirat a tanár diák kapcsolat mindig fent ál bizonyos helyzeteknél szituációknál ez fel cserélődhet de ez az igazság...


Mert ilyen az ember... ha nem jöttél volna rá!

Van főnököd aki dirigál neked... vagy pedig te vagy a fonok aki másnak dirigál...

Volt tanárok aki dirigált/fegyelmezett

Voltak szüleid akik szinten dirigaltak...


Mert az ember ilyen! Egy gorilla

2019. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#16:


Számomra nem attól jó egy párkapcsolat, hogy feloldódunk egymásban, megszűnik a személyiségünk és egy emberré válunk. Valakinek ez kell, tudom, de én szeretem, ha megmaradnak a határok. Ebben semmi képmutatás nincs. Az, hogy nem minden kommunikációt osztunk meg egymással, és vannak titkaink egymás előtt, nem azt jelenti, hogy hűtlenek vagyunk. Engem a hideg kiráz tőle, amikor ismerőseim találtak egy társat, és onnantól megszűnt a saját facebook profiljuk/emil címük, mert ketten kezelték, és már sosem tudtam, hogy épp melyikük van a gépnél, amikor írok valamelyiküknek. Általában meg is szakadt a kapcsolatom ezekkel az ismerősökkel.


Volt már pár barátnőm, és milyen érdekes, csak azok voltak csalfák, akik állandóan ellenőrizni akartak. Mindenki magából indul ki. Akinek a hűség és a kettőnk közötti bizalom axiómája volt a köztünk fennálló viszonynak, azok nem akartak állandóan kontrollálni. És nem azért, mert tök mindegy volt nekik, hanem mert hittek nekem.


Gondolom, azért háborodtál fel ennyire a válaszomon, mert számodra a szeretet azt jelenti, hogy átnézed a párod híváslistáját, keresztkérdéseket teszel fel a telefonban, hol van épp, és fotót kell küldenie neked, ha túlórázik a munkahelyén, hogy elhidd, tényleg ott van. Úgy sejtem, nem viseled el, ha vannak ellenkező nemű barátai, vagy ha jóban van az exnőjével, és sosem mehet nélküled a kertkapunál messzebb, mert akkor már biztos megcsal. Huh... Na nekem az az álszentség, ha valaki szerint ez a szerelem. Ha tényleg ez, akkor én inkább leszek szerzetes.

2019. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Férfi vagyok szoval nincs neki exnője... de exesem volt neki! De semmit nem vettél ki az írásombol ugy tűnik!


Az előbb még a titkokrol beszéltél most meg az összeolvadás ról mikor le írtam hogy egyik sem szerelem azaz ha megszűnik az egy ember vagy megszállott lesz a párja miat... vagy pedig hogy mindegy hogy mit csinál titkaink vannak egymás elott stb!


Egyik sem szerelem/szeretet! Ahogy írtam a kettő között van a dolog! Csak ezt 40 valahány eves férfi létedre nem tudtad fel fogni!


Azaz álszentség amit pont te csinálsz mert azt hiszed hogy az a szerelem meg nagy bizalom hogy megvannak a titkaink de utána meg azt írod hogy egybe olvadnak meg stb... mikor én külön kitértem rá hogy egyik állapot sem a jó hanem kozeppen!


Egy kis féltékenység őrzés belefér mint minden normális emberben


Na meg az meg a masik hogy a bizalom az nem automatikus jar mert ő adott neked vaginat! Hanem a bizalmat ki kell érdemelni! Azt pedig tettekkel lehet! Ha éppen valamelyik fél feltekenyebb akkor oda adhatod neki a telefonodat megjegyzem az enyémben nincs semmi rejtegetni való (nekem nincsenek “titkaink”) a magánszféra az más de a párkapcsolat arról szol hogy valakit be engedünk ebbe a szférába! Az mar mas hogy valaki kapcsolat függő vagy mint te úgymond “titkai vannak” ezért a telefon úgymond szakító ok megjegyzem mert biztos hogy van benne valami olyan dolog amit jobb ha nem lát...! -.- ha már itt tartunk... barátnőm igen elkérte a telefonomat mikor úgymond hivatalosan is jártunk de cserébe oda adta ő is az övét minden probléma nélkül.... mint ahogy mondtam nem voltak titkaim (viszont valamiert minden lany azt hiszi hogy én falom a nőket pedig nagyon meg válogatóm hogy kikkel állok le még baráti szinten is)


Egy kapcsolat két emberről szól nincs bizalom ha már titkolozni kell a masik előtt... de az meg már tul sok ha ossze vagytok olvadva teljes mértékben 24/7-ben na meg ha az egyik már tul féltékeny!

Mint mondtam közép út...!

2019. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös!


A 14 - es válaszoló vagyok. Reflektálnék arra, amit írtál. Nyilván nem vagyok erkölcsrendész, de érző ember legalább. Normál esetben nem akar a másik minden lehetőséget kihasználni. Csak sajnos manapság kevés a normál eset. A bizalmat pedig ki kell érdemelni, ez a rohadt nagy szabadság nem biztos, hogy annyira jó. Millió ilyen vesz körül. Apu elindul túlórázni, aztán kiköt a szeretőjénél. Persze számonkérni tilos.

Én nem arról beszélek, hogy lakat alatt őrizzük a másikat. Hanem hogy legyünk óvatosak. Csak mert ez egy ilyen világ.

2019. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!