Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom (barátnőm)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom (barátnőm) mindig azt mondta, hogy ne változtassam már 2 havonta profilképemet mert az számára férfiatlan viselkesés meg hülyének néznek. Most meg az olyan csávók fotoit lájkolja akik minden nap szelfiznek. Ennyire álszent volt a hölgy?

Figyelt kérdés
Érdekes módon ezek az emberek már nem zavarják? Ténylegesen szinte minden nap egy pár legény mindig tölt fel magáról mosolygós fogsormegmutatós szelfiket.. akkor ez mennyire férfias? Furcsák a nők na!
2019. aug. 7. 00:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a kérdést kéne feltenned és őszintén megválaszolnod saját magadnak, hogy szakítás után a valós fizikai, érzelmi eltávolodás, lezárás és feldolgozás helyett miért azt nézegeted, hogy kiknek a képeit lájkolja a volt barátnőd.
2019. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem..nem a kapcsolat végén mondta.. közel 7 évig voltunk együtt, és ő eleve facebook ellenes volt,és főleg azt utálta ha egy férfi képeket tesz ki gyakran. Nem vagyunk már tizen,huszon évesek.. a negyvenes korosztály tagjait képviseljük,így egy kis élettapasztalatom nyílván van. Nem leszek álszent.. igen, még gyakran nézem,hogy mit csinál a közösségin.. de tudom,hogy ez fordítva is igaz. De a lényeg még mindig az,hogy tőle ezt a nézőpont változást,viselkedést nem vártam,mert ő mindig különleges és másabb felfogású vokt mint a többi nő.Most meg beállt ő is az összevissza lájkolgatók soraiba. Ez nem méltó hozzá.
2019. aug. 7. 07:19
 13/18 A kérdező kommentje:
Jaa... anno azt mondta,hogy magasról tesz arra,hogy ki hányszor cserélgeti a profilképeit,meg tölt fel magáról ezt azt, de az ő csávóját ne nézze már senki..meg csak az egyedülálló és nárcisztikus emberek töltenek fel magukról gyakran képet. Ebben igaza is van/volt.. csak ezek szerint mostanra tetszik neki a nárcisztikus férfi.(ak)
2019. aug. 7. 07:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Najó de annyi ember ismereted neked is lehetne 40 felett, hogy tudd ha valaki facérrá válik némi változás igenis beáll az életébe...


Van önismerete a leányzónak? Mert sokmindent mondhat utálhat az ember, de mivan ha a nem likeolás mögött az bújt meg, hogy te ne likeolj más lányokat? És ennek fontossága abban nyilvánult meg, hogy ő ezt jellemvonásává tette, amíg veled volt.... ?

2019. aug. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egyébként meg minek ír rám meg hív fel..? és csak így bebiggyeszt egy random kérdést,hogy van már barátnőm?

Én soha nem kérdeztem meg tőle. Amugy egyikőnknek sincs.

2019. aug. 7. 07:26
 16/18 anonim ***** válasza:
Unatkozik? Egyébként 40 felettiek vagytok, de ez a stílus megy köztetek? Ez mindig így volt?
2019. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ő 47, én 41. Neki én voltam a 3 olyan férfi akivel hosszabb ideig együtt volt. 2X már elvált. Fene tudja.. nem akarom megbántani távollétében,de szerintem van/lett nála egy kis gond. Ő mindig ilyen diktátornő volt akinek az esetek 80%-ban mindig igaza volt. Mindig azt hangoztatta,hogy élete során rengeteg emberen segített.. ami igaz is, és most állítása szerint belátta,hogy az embernek hedonistának kell lenni mert minden ember szabadnak születik a Földre! Szerintem ez a sok ezoterika a facebookon meg barátnők megváltoztatták. Na mindegy.. kicsit kiábrándító a viselkedése, de talán majd újra észhez tér.. főleg ha majd valamelyik nagydumás fiatalember csak kihasználja.De ne legyen így!!!
2019. aug. 7. 07:51
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ti komolyan ilyen szelfi problémákkal küzdötök negyven felett? Én 42 vagyok és életemben még egy szelfit sem nyomtam, a volt férjem szokott magáról néha, de az is hidegen hagyott. Egyáltalán, kit érdekel hogy ki mennyit mikor....és ha lájkolja amúgy? Nem a mindennap szelfizős szokását lájkolja, hanem egy darab képét.

Gondolom azért zavarja amúgy mert lájkvadászatnak tartja, mint ahogy az is...most meg ismerkedik, lájkol.Nyugi ha összejön egy ilyennel, annak sem fogja jó szemmel nézni. Ha már mindenbe beleszól, ebbe is.

2019. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!