Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm lenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm lenéz engem?

Figyelt kérdés

Nemrég békültünk ki egy olyan veszekedés után, hogy kiderült, hogy ő amikor régebben rosszban voltunk elment az exéhez dugni...nos azóta máshogy áll hozzám, hogy ez kiderült, megbeszéltük, megbocsátottunk egymásnak és mégis azt veszem észre, hogy sokkal agresszívabb, sokszor veszem ki a szavaiból, hogy hülyének néz, vagy lekicsinylően nyilatkozik rólam. Talán még meg is aláz férfi mivoltomban...

Ma is azt mondta, hogy olyan fura, hogy irodán dolgozok, azt mondta nem lenne alkalmasságom férfias munkához, mert nem értek hozzájuk. Majd kinevetett.



2019. aug. 7. 19:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy retek. Hagyd!
2019. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Sajnos rengeteg antidepresszánst is szed, meg nyugatót.
2019. aug. 7. 20:14
 13/28 A kérdező kommentje:
Nyugtatót*
2019. aug. 7. 20:17
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Menjen az @nyj@'b@ az ilyen, mint akiről a kérdező ír. Tudod mikor lenne még ezek után a párom? Ő tuti, hogy nem szeret téged; tökre nem érdemes ezt a megalázós párkapcsoaltot fenntartani. Engedd el őt. Ha szerinte nem is vagy kellőképpen férfias, akkor mit keres még melletted? Szerintem csak kihasznál, arra, hogy megalázhasson. Hagyd el őt, ne szívja tovább a véred. Engedd útjára; aztán majd sírhat, hogy nem értékelt téged eléggé; de bármit mond, nehogy visszafogadd. Meg hogy pl ha bocsánatot kér. Előbb kellett volna ezen gondolkodnia, hogy ne mondjon olyat, amivel rendszeresen megbánt. Tedd ki , nem kell ő neked; ennél találsz ezerszer jobbakat is. És ez a csaj felnőttnek képzeli magát; pedig egyáltalán nem az, csak egy kicsinyes kis "vackadék".
2019. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Te akkor papucs vagy öregem, h félig se férnél be az előszobámba. :D
2019. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
*Na jó, bocs,ha gyógyszereket szed , az más tészta. De attól még ne maradj vele. Nem tartozol érte felelősséggel, ne hagyd, hogy téged is belerángasson lefele ebbe a mély lelkiállapotba. Mert ő direkt azt akarja. Hogy ha neki se jó, akkor te is érezd már magad egy kicsit rosszul. Ez a "szomszéd tehene is"-verziós. Nem szabad hagyni, hogy téged is olyan keserűvé tegyen ,mint ő maga. Te még abszolút menthető vagy, menthető vagy ebből a kapcsolatból, úgyhogy szedd a sátorfádat, és menekülj is. Vagy pl ha mondjuk a te házad , akkor mondd meg, hogy 3 és fél hónapot adsz, hogy elköltözzön. (ezt nem kell fixen tartani, pl gondolom a szüleihez ő is vissza tud menni.)
2019. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mesélj ramos miért vagyok papucs? Mit kellene tennem szerinted? Mi lenne a macsó dolog? Oktass mester.
2019. aug. 7. 20:20
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Neki mi a foglalkozása?
2019. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet,merthogy hagyod ,hogy ezt tegye veled, hogy kihasználjon, megalázzon. De főleg a megalázást. Szóval, hogy végülis te engeded neki, azzal, hogy vele maradsz; Énszerintem valszeg erre értette.
2019. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt látom, hogy nem menthető, évek óta ezeken a szar gyógyszereken él. Már előttem is szedte...Ha meg megmondom neki, hogy ne szedje, akkor én vagyok a szar szemét. Ennek ellenére elhittem neki a szerencsétlen, ártatlan, mindenki által bántott nőszemélyt, miután kiderült a dugás az exével is azt mondta, hogy én úgy megbántottam, hogy csak azért is ment vigasztalódni.
2019. aug. 7. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!