Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még az exem? Írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még az exem? Írjak neki vajon, adjak neki esélyt? Vagy most már hagyjam?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szerelmes volt belém,túlságosan is, én pedig nem éreztem annyira, megijedtem hogy ennyire belém van esve. Túlságosan sok volt nekem. Én szakítottam vele. Ő párszor még megpróbált rávenni, hogy adjunk ennek esélyt, hívott több helyre is, majd miután nem mentem sehova mondta, hogy menjünk el abba a kávézóba, ahol először találkoztunk, ez az utolsó, hogy elhív, többet nem fog próbálkozni, miután erre is nemet mondtam,egy rossz szót nem mondott, azt mondta, hogy megérti és ettől függetlenül is örül, hogy megismert. Ezután nem találkoztunk többé és nem is írtunk egymásnak. Nem tiltott le facebookon, sőt egyszer be is lájkolta egy utazós képemet ahol Prágában vagyok. Azon kívül kitettem pár szexisebb fotót (mert modellkedtem),de azokból egyiket se kedvelte be. Lehet, hogy már nem is érdeklem? Jobb ha inkább hagyom?
2019. aug. 7. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jár, ha hagyod.
2019. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát nézd, ha nem hagy nyugodni az érzés elmondhatod neki. Nincs még senkije?


Nyilván jófej volt és értelmes ember módjára kezeli, de szerintem többszöri visszautasítás után ő ezt lezárta már..

2019. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ja, én is erre gondoltam, hogy már túl van rajtam, mert a modell képeimet már be se lájkolta,így már nem is tekint rám potenciális partnerként.

Utazós képet meg gondolom csak így barátságból kedvelte be.

2019. aug. 7. 20:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vicc vagy, keress más szórakozást, nem szép dolog emberek érzéseivel játszani.
2019. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálja lezárni a dolgokat.

Most egyáltalán minek akarod megkeresni?

2019. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi vagy, kidobtad, most meg húznád az agyát? Undorító.
2019. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan cuki a modellkisasszony, ahogy megvan arról győződve, hogy még ő ad esélyt. 😊

33/f

2019. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a logikával én rühellek mindenkit, mert nincs facebookom, ahol agyon likeolhatnék mindenkit. 🤣 Jézus Mária.
2019. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencses az exed hogy kidobtad. Remelem o is igy erzi. Van esely felnoni.
2019. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egyetlen ilyen aljadék embert ismertem, mint amilyen te vagy, sajnos ő egy volt barátnőm. Nagyon szerettem, és a szó szoros értelmében majdnem belehaltam, amikor rájöttem, hogy muszáj vele végleg megszakítanom a kapcsolatot, különben nem haladok sehová, és elpazarolom rá az időmet.

Azóta összeszedtem magam, párszor láttam is, de még csak nem is köszöntem neki. Ne merészelj ráírni arra a srácra csak azért, mert éppen nem nyalja senki sem a segged!!!!!

2019. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!