Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még az exem? Írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még az exem? Írjak neki vajon, adjak neki esélyt? Vagy most már hagyjam?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szerelmes volt belém,túlságosan is, én pedig nem éreztem annyira, megijedtem hogy ennyire belém van esve. Túlságosan sok volt nekem. Én szakítottam vele. Ő párszor még megpróbált rávenni, hogy adjunk ennek esélyt, hívott több helyre is, majd miután nem mentem sehova mondta, hogy menjünk el abba a kávézóba, ahol először találkoztunk, ez az utolsó, hogy elhív, többet nem fog próbálkozni, miután erre is nemet mondtam,egy rossz szót nem mondott, azt mondta, hogy megérti és ettől függetlenül is örül, hogy megismert. Ezután nem találkoztunk többé és nem is írtunk egymásnak. Nem tiltott le facebookon, sőt egyszer be is lájkolta egy utazós képemet ahol Prágában vagyok. Azon kívül kitettem pár szexisebb fotót (mert modellkedtem),de azokból egyiket se kedvelte be. Lehet, hogy már nem is érdeklem? Jobb ha inkább hagyom?
2019. aug. 7. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miii vaaaan? Szeretett, kidobtad. Próbálkozott, elhajtottad. Majd most, hogy nem lájkolja a pucsítós, csücsörítős képeidet megijedtél, hogy elvesztettél 1 rajongót és hirtelen kellene? Szánalmas vagy.
2019. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Egyedül leszek a véleményemmel és le lesz pontozva.

Ha érzel iránta még akkor keresd meg. Lehet túllépett rajtad lehet nem. De kérdés nélkül nem tudod kideríteni.

2019. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod vissza édesgetni? Hogy 2 hét múlva megint dobd? Hagyd békén szegényt és keress olyat aki bálványoz téged,ellenben nem szeret annyira,hogy összetörd amikor épp szakítós hangulatban vagy.
2019. aug. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es, ne mondj ilyeneket neki! Egyszer nem működött, pár hét után sem fog! A kérdező egy tipikus emberfajta: igényli az ajnározást, de csak addig, amíg neki kedve van hozzá, ha éppen nincs, megunta, vagy van jobb, aki ajnározza, akkor pedig húzzon a vérbe a srác, de ha neki megint kedve van, akkor pattanjon azonnal. Az persze nem számít, hogy a másiknak érzelmei vannak, hogy lelke van, az nem érdekli. Magát persze azzal nyugtatja, hogy "dehát én nem tartottam pisztolyt a fejéhez", de tudja ő, hogy igazából undorító, amit tesz.


Nálam ez a viselkedés az aljassági dobogón van, rögtön a lelki terror és a fizikai/verbális erőszak mellett.

2019. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok és a Kérdezőnek írok! :)

Úgymond valami hasonlót éltem meg mint a Kérdező, csak éppen a másik oldalról. Én örülnék neki ha felkeresne a volt párom, mert még mindig sokat érzek iránta. Nyilván szeretném ha a kapcsolatban lévő negatív dolgokon lehetne változtatni. És ha tényleg szereted akkor szerintem Te is arra törekednél hogy változzál. Én ezzel a gondolatmenettel szavaztam a keresd fel mellett.

2019. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha felkeresed hogy még is adsz esélyt neki szóval nem telt el hónapok akkor még nem késő. Addig üsd a vasat míg meleg. Egyszer minden érzés elmulik kihülhet ha nem próbálkozunk nem teszünk érte. Belém is volt szerelmes anno egy illető gimis koromban de én nemadtam neki esélyt mégha ő próbálkozott is akkor sem. Egy évre ráösszejött az exével.
2019. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!