Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyukája szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája szerintem csalja a férjét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokáig "dolgozik" egy olyan helyen ahol amúgy alaptalan lenne addig dolgozni.Nem tudhatom biztosra természetesen,de nagyon rossz érzéseim vannak. Nem tudom mi lenne a helyes,barátommal beszéljek vagy inkább ne üssem bele az orrom?

2019. aug. 7. 21:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amióta ilyen érzéseim vannak azóta a barátom szemébe sem tudok tisztán bele nézni.
2019. aug. 7. 21:24
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmit! Semmi közöd hozzá!
2019. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

mond, hogy nem vagy több 15nél...


nagyon gáz vagy

2019. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs bizonyitekod, felesleges vadaskodni. Szerintem ne usd bele az orrod.
2019. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy szerinted meddig indokolt dolgozni, semmit nem jelent. Hagyd őket békén.
2019. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Én nem ütöm bele az orrom. De lehet hogy nem jól teszem, nem tudom.

Az a helyzet nálunk, hogy anyósom kavar a férjem "legjobb" barátjával. Ezt pedig biztosra tudom mert éppen javítottam anyósom facebookját amikor üzenetek jöttek. Nem, nem kukkantottam bele de elég sok mindent kiír ugye ha meg sem nyitod és véletlen felét láttam. Jobb lett volna ha nem. Azóta sajnos apósom elhunyt tehát nem akarok beleszólni.

2019. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem a te dolgod.
2019. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Vállalom a megkövezést,de minden megcsalt félnek joga van tudni,ha megalázzák.

Ok,itt ez nem is biztos. De ha valami csak gyanús,akkor járj utána,ha annyira hajt a kíváncsiság,vagy éld tovább az életed úgy mint eddig.

2019. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Nincs hozzá közöd. Ne foglalkozz vele. Egy sejtés alapján még a saját szüleim kapcsolatába sem avatkozok bele, nemhogy szinte idegen emberekébe. Nincs bizonyítékod, csak SZERINTED nem kellene a amának addig dolgoznia, ameddig dolgozik. Ne ültess bogarat senki fülébe.
2019. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi az indok, hogy sokáig bent van a munkahelyén? Legalább ha láttad volna egy másik férfival. Mondjuk azerintem az se jogosítana fel, de így mi a terved? "Józsi, anyád mosanában túl sokat dolgozik, gyanús ez, nem?" Ugyan...
2019. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!