Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bezavart egy nem várt szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bezavart egy nem várt szerelem , és most nem tudom mi legyen!?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Volt egy nagy szerelmem, akivel 2,5 évig együtt éltünk. Egyik napról a másikra megváltozott , majd kiderült hogy egy másik lány miatt . Szakított velem , megkért, hogy költözzek el. 2 hónap sem telt el de már mondta hogy megbánta az egészet . Én nem mertem és nem is akartam vele újra kezdeni . Mivel közösek a barátaink , ezért sokszor találkoztunk és fèl év elteltével megint egymás mellett kötöttünk ki . Közben én folyamatosan azon agyaltam hogy mit tegyen annak érdekében, hogy ne legyen megint szakítás a vége , hogy legyek jó . Inkább rá hagytam mindent, nem álltam le vele veszekedni . Kezdett egy kicsit zsarnok lenni velem , elvette a bankkàrtyám, hogy majd ő kezeli a pénzt . Mindenre úgy kell kérnem pénzt , sosincs nálam 2-3 ezer forintnàl több . Viszont ha neki kell valamire költeni , például az autóra akkor ott nincs spórolás . Szórakozni nem mehetek el egyedül , ő viszont nem visz magával sehova . Ha közös programjaink vannak , nem igazán foglalkozik velem .


1 éve a munkahelyemen megismertem egy férfit akivel már az első pillanattól megvolt a közös szimpátia . Elhivott egy kávéra , és nagyon jól éreztem magam vele, mosolyogtam , felszabadultnak éreztem vele magam . Viszont hihetetlenül rossz érzés volt azzal szembesülni , hogy a párommal ezt màr nem érzem . Nem történt semmi közöttünk , neki is volt párja és persze én sem akartam megcsalni a páromat. Úgy tekintettem rá , mint lelki társamra és ő is így érzett irántam . Egy pár hónapja viszont észrevettem , hogy kezd kicsit több lenni , kezdem megszeretni . A srác szakított a barátnőjével , mert belátta hogy ő is érez irántam valamit és nem az a nő való mellè akivel eddig volt . Leültünk és elmondtuk egymásnak az érzéseinket . Viszont van egy bökkenő....


A párommal a költözés szélén állunk . Megvan mindenünk ,sajât lakás, saját autó,biztos anyagi háttér , egyszóval mindenem megvan mégsem vagyok igazán boldog . Hetek választanak el attól , hogy a közös lakàsunkban éljünk .


Egyszerűen képtelen vagyok dönteni , nem tudom mit csináljak . Ha a páromat választom akkor kb le kell mondanom szinte mindenről , állandóan a megfelelési kényszer lenne bennem. Szeretem , mint embert és sok szép dolog köt hozzá, viszont nem tudom hogy ezek után milyen lenne a közös jövőnk . Nem szeretne családot , plussz a családja nem igazán szeret engem . Állandóan csak a feszültség van kettőnk között emiatt is .


A másik férfi szerelmes belém és én is belè. Ismerem a családját , és a srác is nagyon családcentrikus . Szeretne gyereket is. Azért 1 év alatt sokat megtudtam róla , szinte minden nap beszélünk , mondthatni majdnem minden hibáját ismerem . Ő nem akar megvàltoztatni, úgy szeret, ahogy vagyok.


Egyszerűen nem tudom mit tegyek . Tudom, most sokan jönnek majd azzal, ha szeretném a párom, akkor nem szerettem volna bele másba. Igen , ez részben igaz , de mi van ha sz ember két férfit szeret ?


Nem tudok dönteni , képtelen vagyok rá :( Szeretem mindkét férfit és egyiket sem akarom hülyíteni de elveszíteni se .


Volt már valakinek része ehhez hasonlóban ? Lehet egyáltalán dönteni egy ilyen lehetetlen helyzetben ?


27/ N


2019. aug. 7. 22:31
 1/8 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Elveszi a pénzed mivan?

Felnőtt ember vagy állj a sarkára! Ha ezeknek a tudatával

összeköltözöl vele sejted mennyi életed lenne.

Totál kontroll neki mindened felett.

Nem lehet kérdés melyiket válaszd.....

2019. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az új pasi.
2019. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ott hagynám a helyedben a mostani párod! Pórázon húz oda ahova akar nem látod? A személyes dolgaid felett is uralkodik.

Egyértelmű számomra hogy oda megyek ahol boldog lehetek. Ahol ez már nincs meg minek maradni?

2019. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy elveszi a bankkártyád ès ő kezeli a pènzt, neked meg kuss a neved...

Tèrj már èszhez! Az ilyen zsarnokot egyből ott kell hagyni, különben tönkre teszed az èleted! Ilyennel közös ház? Elment az eszed?

Új pasi ide vagy oda, ilyen emberrel nem kezdünk közös èletet, aki korlátoz, elveszi a pènzed, meg dirigál. Belegondoltál milyen èlet vár rád?

2019. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az új pasira szavazok!
2019. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy beugratós kérdés?

Nem vagy boldog. Elveszi a bankkártyádat, úgy kezel, mint egy gyereket. Ő akar irányítani téged az élet minden területén.

A másik pasiba vagy szerelmes.

Te a lakás és az autó ill. az új pasi között nem tudsz dönteni. Ha beleszerettél másba, dehogy szereted te a párodat!

Vegyél egy nagy levegőt és küldd el a fenébe azt az embert, aki már egyszer megcsalt és azóta is megaláz és korlátoz.

Kezdj új életet!

2019. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd vissza, amit írtál.

Ordít a válasz a kérdésedre a saját soraidból.


Ha nem látod, akkor menthetetlen vagy és ostoba.

2019. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es, teljesen egyetértünk, nekem is azonnal ez jutott eszembe. Mi itt a kérdés? Vissza kell olvasni és logikusan/racionálisan, érzelemalapon kell dönteni.

Ebben a helyzetben minden az új pasi mellett szól.

Én már eleve nem is békültem volna ki Vele, hiszen ahogy írod ez már a békülés pillanatától nem volt boldog kapcsolat.


Nagy kérdés,hogy Te szeretnél-e gyereket. Ha igen, akkor első pasi +-ban kizárva.

Amit írsz Róla abból az jön le,hogy kapcsolatra egyáltalán nem alkalmas a jelenlegi párod,uralkodik Feletted, ami bizonyára sosem változna csak durvább lenne.

Szabadulj innen.

2019. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!