Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam a szakításra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már kb nincs közöttünk semmi.

Abszolúdt nem kezdeményez, de én sem. Élünk egymás melett mint egy testvér pár.

1 éve összeköltöztünk albiba, hátha csak az a baj, hogy a szülőkkel élünk, akik bele szólnak mindenbe.

Most senki nem szól bele mit csinálunk, de semmi közös program nincs. Eleinte próbáltam közeledni, közös lrogramot szervezni, de semmi. Ha mégis szexre kerül a sor, akkor az lapos. Be-ki be-ki kész. Jó éjt. Semmi csók, előjáték. Semmi.

Úgyerzem még most is szeretem, de valami meghalt ebben a kapcsolatban. Tudom, hogy ez lenne a jó lépés, de mihez kezdjek majd egyedül? Vagy a roszabbnál, jobb a rossz?

Megfigyeltem magamon a depreszió tüneteit is. Közömbös vagyok minden iránt. Nem tudok egy vígjáték filmen nevetni. Nem tudok a kollegák marhaságain nevetni, pedig nagy móka mesterek.

Mihez kezdenétek ezzel? Úgyérzem idegi alapon ki fogok készülni teljesen. :(



2019. aug. 3. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Meg kell elégedned a körülményekkel. Hej, telik az időd neked is, légy boldog inkább. Ha nem vagy elégedett a kapcsolattal, és tényleg nem tudsz tenni érte, akkor kezdj el valami hobbit és azon belül találkozz valakivel a jelenlegi kapcsolat megszakítása után. Talán már nem fog kiüresedni olyan könnyen a dolog.
2019. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Miert kene magad ravenned? Vagy eldontod es megerik a gondolat, vagy meg nem vagy kesz ra. Mi a francnak akarsz sietni? Rohansz valahova?
2019. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szakítsál. Ne járjál úgy, mint én, hogy akkor érett meg bennem igazán a szakítás gondolata, amikor már jött a gyerek, akit sürgősen el is vetettem, utána már tudtam szakítani.
2019. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!