Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, ha első randin tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, ha első randin tök jól elvoltunk, mégis azt irják a lányok, hogy nem akartnak továbbit?

Figyelt kérdés

Najó, túl sokszor nem volt ilyen, csak kétszer, kisértetiesen ugyanaz... randin tök jól elvagyunk, tovább is tartott mint terveztem... búcsúzáskor vonaton / metrón mosolygós összenézés... aztán pár napra rá megírják, hogy köszönték az alkalmat, nem egymást keressük, viszont látásra. Majd mind a kettő másik pasira hivatkozott... (más tetszik stb)


akkor most kérek egy guru-t, aki ért a nőkhöz. Ez akkor most tulajdonképpen micsoda?


2019. aug. 7. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Hogy hogy micsoda, az aminek látszik, nem szeretnének folytatást.

Miért gondolod, hogy ez csak férfiakkal esik meg? Nőket ugyanígy nem akarnak.

2019. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg találtak nálad szimpibbet, vagy csak önbizalom növelés miatt mentek randira.
2019. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy még sem volt jó nekik csak te érezted annak.


Pl.: Egy lánnyal elmentem 1 sört meginni. Az én szemszögemből nagyon jól ment. Majd sétáltunk egy keveset. Megcsókoltam és utána picit egymásnak estünk a következő 30 percre és elköszöntünk boldagan, hogy majd beszélünk.


Ő tipikusan az a lány volt tinderről akivel azért mentem el randira, mert jó fej volt meg nem árt a gyakorlás és gondolkoztam, hogy "Mit tettem? Igazán nem is tetszik!!! Hogy mondjam el neki?"


Majd másnap elmodta, hogy lehet nem mutatta ki jól (egyátalán nem), de ő nem éreztem olyan jól magát, mert neki kellett a beszélgetést fentartania és ez túl fárasztó volt így inkább nem találkozna többet.


Szóval tényleg bármi lehet attól még, hogy a te szemszögedből jónak tünt.


Egy másik esetben egy lánnyal elmentem kávézni, de annyira tetszett hogy kicsit túl izgultam és emiatt volt pár kínos csend. Ez is több hosszú csókkal és boldog elválással végződött, majd egyszer csak nem válaszolt facebookon...


Abban a pillanatban ez is nagyon sikeresnek tünt, csak később újra gondolva a helyzetet jöttem rá hogyan rontottam el.



Az is lehet, hogy a lány a te esetedben csak tetette, hogy jó volt és minél hamarabb el akart tünni, csak udvarias volt és kedves...


Keresd magadban a hibát. Valószínűleg nem lecsapták a kezeidről őket, te csináltál valamit rosszul...

2019. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Internetes társkeresésnél akár tucatnyi levelet is kap másoktól. Ha csak tizedrésze normális, máris napi egy randiajánlat. Utánad randizott valakivel, aki jobban bejött neki, ennyi.
2019. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Egyrészt, ha nem jössz be egy nőnek pár perc után teljesen, akkor kb. esélytelen is lesz a dolog. Ezt szerintem könnyű leszűrni.

Másrészt, nőj fel és a legtöbb nőtől ne várj őszinteséget, főleg ne rövid ismertség után. Nem megy nekik. Inkább akarnak megfelelni pár szerepnek, főleg randin.

2019. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Barátilag valószínűleg szimpatikus voltál nekik és ettől még érezhették jól magukat. Viszont más jobban tetszett nekik. Rá se ránts! Örülj, hogy legalább elmondták a helyzetet.
2019. aug. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert hiába érzik jól magukat veled, külsőre nem tetszel nekik, márpedig a nőknek ez utóbbi a legfontosabb. A másik lehetséges ok, hogy nem smároltad le őket az első randin.
2019. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően kedves, mosolygós, csacsogós nő vagyok. Általában szeretnek velem randizni, mert nagyon jól tudok másokat bátorítani, hallgatni, kérdezni, és beszélni is. Többnyire azt kapom vissza, hogy jó velem időt tölteni. Viszont attól, hogy valakivel jól elbeszélgetek és sokat nevetünk, az nem jelenti az hogy elvarázsolt és járni akarok vele. Én mindenkivel jó hangulatot teremtek, de ha nem fog meg benne valami, akkor nem akarok tőle továbbit. És ritkán találok olyat, aki elvarázsol. Nagyon ritkán.
2019. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!