Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 0-10 es skálán mennyi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0-10 es skálán mennyi vagyok nála?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy csajt h hol vagyok nála az utóbbi időben egy 10-es skálán (mert a jelei elég össze-visszák voltak, hol kedvelt hol nem) és ezért rákérdeztem és a válasza az volt h : ,,nemtom" akkor ez most nagyon kevés :S
2010. júl. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt a hülye kérdést! Ha egy pasi ilyet kérdezne tőlem, én simán 0-át mondanék, még ha tetszik is.

Inkább nyomulj tovább, és hátha felmész nála még egy pár ponttal.


17/L

2010. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aham az!Vmi történt:S
2010. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
XDXD
2010. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mióta mérik számokba a vonzódást?..pff ilyen kérdést feltenni?elég frusztráló.:S
2010. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
XDXD...
2010. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kössz csajok/srácok a biztatást :$ :D
2010. júl. 12. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:

hat ez a kerdes eleg ciki xD


de legalabb tudnank vmi adatot rolad vagy kepet erted


de amugy is honnan a francbol tudnank h a csaj szemeben mennyit ersz:P


amugy hany eves vagy? xD 12?

2010. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nálam full 10es vagy de lehet a kiscsajnak 0. na akk most mi a fä$z van?

hát honnan a jó pic$ából tudjam én szerinted:D?! ez egy lehetelen kérdés, am meg bátor vagy hogy rákérdeztél a csajnál, de legközelebb ne tedd. sztem a lány nem akar tőled semmit max haverság csak te félreértelmezted, elkezdtél közeledni felé és ilyenkor megutált hogy vedd észre magad:S am ilyenkor elég $zar ha olyan kérdezgeti hogy hányas aki nem is tetszik... meghát jah ki vagy te hogy tudd? ha kellenél neki már mutatta volna, így csak idegesíted sztem hagyd:S

bocsi ha túl nyers voltam:$

L/16

2010. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

$emmi baj

ammeg ok ezt elc$e$ztem...bár..lehet h nem volt mit

és félreértettétek nem tőletek kérdeztem h hanya$ vok

2010. júl. 12. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Öhm... EZ szerintem egy 5-ös, se nem jó, de nem is rossz. :D Am. a kérdés tényleg gagyi. ^^ Szerintem egyszerűbb lett volna megkérdezni, hogy tetszel-e neki vagy sem... :D
2010. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!