Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hasznos, vagy jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasznos, vagy jó, ha valaki sosem volt igazán egyedül, mindíg volt kapcsolata? Ha a szerinte (jogosan) menthetetlen kapcsolatok közben kitapossa az új ösvényt mással?

Figyelt kérdés
Természetesen odaadó, kedves, szeretetre méltó nő,aki tényleg sokat tesz a másikért, figyelmezteti ha baj van stb stb, de nála kizárt az egyedül lét. Egy közeli ismerősöm akiért kicsit aggódom

2019. aug. 8. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy káros és rossz minta. Gyenge, gyáva, gerinctelen, önismerethiányos, kapcsolatfüggő jellemre vall és nincs az a jó tulajdonság, ami számomra ezeket kompenzálni tudná.
2019. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggőségnek hívják. Betegség.
2019. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggőség. Máshogy jönnek össze a kapcsolatok a különböző embereknek, valakinek korábban valakinek később de az hogy valaki sose legyen egyedül...valahol arra utal hogy nem is képes másra.
2019. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Az elmúlt 16 évben egyszer voltam egyedül, 2 hónapig. Egy 7 éves és egy 9 éves kapcsolat. Én szeretek kapcsolatban lenni, és alkalmas is vagyok rá. Mi a jó az egyedüllétben?
2019. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért gond, mert szívesebben van egy rossz kapcsolatban, mint egyedül. Ilyen embereknél minden bajra a megcsalás az egyetlen megoldás. Egyik rosszból ugrik a másikba.
2019. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!