Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz dolgot kérek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy férfival 1 hónapja. Most már a gumi nélküli szex időszaka jönne, de kértem, hogy menjünk el együtt egy közös szűrésre. Nagyon kiakadt, hogy ez milyen megalázó és Ő nem beteg, nem d..g össze-vissza. Én ugye mondtam, hogy ezt ne vegye magára, egyszerűen nekem ez fontos, megnyugvást ad és minden párommal sor került rá. Ők ebből mondjuk ügyet nem csináltak. Hogy álljak hozzá? Mert nagyon ellene van, de addig én nem fogok szexelni gumi nélkül, amíg nincs egy std szűrés. Ez nagy kérés?

2019. aug. 9. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem kell vele lenni.
2019. aug. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ebből csak az derül ki hogy nem azonos az értékrendetek. Egyébként miért is jönne 1 hónap után a gumi nélküli szex időszaka? Kb fél év után még érteném is...

32/N

2019. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!