Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kellene tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kellene tennem, valaki, valami jo tanacs?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok,a baratom 28... nagyon sokat veszekedtunk , hibaztan en is es hibazott o is ,egyutt rontottuk el az egesz kapcsolatunkat ,szerintem egyutt is kellene helyre hoznunk, azonban a bizalom mar bennem sem 100%-os ,viszont az ovet en teljesen elveszitettem,mert bebeszelt dolgokat sajat maganak,amik meg sem tortentek.

En nagyon szeretem ot,erzem hogy o is szeret meg engem.

Viszont elakarja engedni ezt az egeszet.

Tegnap este leirtam neki,mit hogyan gondolok es azt kertem tole,hogy gondolkozzon.

Azt irta,hogy ha ezt kerem akkor gondolkozik ,bar nem hiszi ,hogy barmi is valtozni fog benne. Azota nem jelentkezett.

Rairjak, azt varja?

Vagy hagyjam es varjam tovvab hatha ir o?


2019. aug. 10. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.


F, 34

2019. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Marmint,hogy varjak tovabb ,hatha ir o?
2019. aug. 10. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg engedjétek el ez a dolgot. Ha leveszett a bizalom, már nem jön vissza. Innentől kezdve csak vergődés lesz. Lezárni, továbblépni .
2019. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Kapcsolatom ,de ugy erzem az elso igaz szerelem volt ez , egyszeruen nem birom elengedni,0-24be ra gondolok , 3 napja vele almodok. :(
2019. aug. 10. 12:22
 5/8 A kérdező kommentje:
+ miota osszevesztunk .. 5 nap alatt fogytam 4 kilot , epet hanyok ..egyszeruen ugy erzem megol a hianya :'(
2019. aug. 10. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont semmiképp ne!!!


L, 19

2019. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Várj.

Ha irkálsz csak még messzebb lököd magadtól. Láthatólag ő ezt most nem akarja annyira.

2019. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol sok a veszekedés az nem fog működni másodjára sem. Van már egy csomó sérelem mind a kettőtökben amit nem fogtok tudni elengedni. Látszik, hogy egyáltalán nem megy közöttetek a kommunikáció és nem fog menni akkor sem ha újra próbáljátok. Ugyan úgy, ugyan azokból a dolgokból lesznek mindig is viták, soha nem fog működni.
2019. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!