Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mit jelenthet? Vagyis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mit jelenthet? Vagyis mit kéne tennem inkább? Tanács kéne.

Figyelt kérdés
2 srác van az életemben... Az exem és a mostani... Az exemnek ma van a születésnapja, én felköszöntöttem... erre felhívott. 3 hónapja nem beszéltünk már a szakítás után. 6 percig beszéltünk és azt mondta, ha lesz még ideje, később visszahív. Viszont nekem az érzéseim kezdenek újra feltámadni iránta, miközben a jelenlegi páromat is szeretem.
2014. szept. 25. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha visszajöttek az érzések,akkor mire vársz?Menj át hozzá.
2014. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő mit érez...
2014. szept. 25. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:
en ahogy latom meg mindig az exedet szereted,ugyhogy menj vissza hozza es probald ujra :)
2014. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, de ezeket sorozatos veszekedések előzték meg. Én 1-2 hónap sírás után úgy döntöttem tovább lépek. Meg is történt. Új barátom lett. Most viszont itt az ex, akinél nem tudom azt hova tenni, hogy azt mondta, később visszahív... Ha csak szimplán meg akarta köszönni a felköszöntést, nem hinném, hogy azt mondta volna, hogy később visszahív...
2014. szept. 25. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem heverted ki, és belementél egy másik kapcsolatba.Egy kis apróság és újra odáig vagy, meg vissza. Ne hülyítsd tovább a mostani barátod. Nem érdemli meg. Legközelebb tanulj a hibádból. Bocs
2014. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!