Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új barátom nélkülem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom nélkülem megy esküvőre. Ez mi?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt tegnap tudtam meg, hogy amúgy ő augusztus végén esküvőre megy de még meg sem említette dolgozom e aznap vele megyek vagy valami,semmi. Ezt mégis, hogy gondolja? Nagyon bosszant de nem fogok szólni, menjen akkor de akkor nem fogok ebbe sokat bele képzelni innentől... 24 l 29F

2019. aug. 10. 12:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ismered már akinek az esküvője lesz?

Az se kizárt, hogy csak korainak tartja.

2019. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
velem is megesett, ráadásul egy olyan nő hivta el, aki szemmel láthatolag nyomult rá, 1 évre rá szét is mentek, de nem ez a lényeg, lehet a baratod nem is akar ott lenni az esküvőn, csak egy szükséges rossz, es ezert nem akar bevonni
2019. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ilyen friss kapcsolatnál ez még érthető! Egy hónapja még abban sem lehetett biztos, hogy együtt maradtok addig! Az is lehet, hogy a meghívója egy személyre szól. Én ezen nem paráznék!
2019. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Hiszti.
2019. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez friss kapcsolatban még érthető. Pláne hogy egy esküvőre ugye már hónapokkal korábban is meg szokták hívni a vendégeket, simán lehet, hogy őt még nélküled hívták meg... ha kisebb esküvő, akkor pedig pofátlanság közölni, hogy hozok még valakit, akit nem is ismertek... (Én a saját esküvőmön jártam így, az egyik távoli rokon bejelentette, hogy hoz még 3 embert, az új családját... akiket nem is ismertünk. Kínos lett volna nemet mondani, de nem örültünk neki egyáltalán...)
2019. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Hellmano ***** válasza:
94%
Ha nem ismered a barátod barátait, akiknek az esküvője lesz, téged miért hívnának meg amúgy? Erre nem gondoltál? Friss kapcsolat még nem vesznek annyira komolyan, hogy meghívjanak ismeretlenül.
2019. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
5 egyet értek. 70fős esküvőm volt ebből kB 50a közeli család és a többi 20 ilyen jött kísérőnek azt se tudom ki vagy. Nem én sem örültem, mert akkor hívtunk volna barátokat helyettük. De mi se akartunk pofatlanok lenni. Szóval szerintem ezért még nem kell meg kövezni valakit. Arról nem is beszélve, hogy elég sokba van 1főre. Mostanság szerintem lehet számolni minimum 20-30 000Ftal. Ha nem állja akkor egy bunkó paraszt ha állja az meg már lehet hogy az övével együtt megterhelő lenne.
2019. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Az biztos, hogy a barátodnak jobb lesz nélküled. Te lehetnél a tipikus példa a női hisztire és durcázásra.


"akkor nem fogok ebbe sokat bele képzelni innentől..."


............................

2019. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a társaságot, sem a férj feleségét de akkor is eléggé rosszul esik. Legalább illemből hívna meg akkor mondanám, hogy hat menj nyugodtan egyedül de így.. 😏
2019. aug. 10. 12:54
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Eleve az esküvők nem úgy működnek, hogy ja bocsi de hoztam még egy embert. Előre le szokták egyeztetni, hogy ki visz kísérőt és ki megy egyedül és ez alapján foglalják az asztalokat, ennyi főre kérik a kaját stb. Én se örülnék neki ha 2 hónappal az esküvő előtt elkezdenének zaklatni, hogy bocsi de rendeljetek már még plussz egy főre és variáljátok át az asztalokat hogy egymás mellett üljünk.

Másrészt ha nem ismered azt akinek az esküvője lesz akkor egyszerűen csak pofátlanság beállítani.

2019. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!