Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után nélkülem nyaral a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után nélkülem nyaral a párom. Baj, hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

A nagynénje fizeti a nyaralást, viszik a 2 unokatesót is.

Amikor ez szóba került, fel sem merült, hogy mennék én is.

Kifizettem volna a rám jutó költségeket.


Tengerpartra mennek, ahova régóta vágyom.


Leginkább az fáj, hogy se a párom, se a családja nem kedvel annyira, hogy egy ilyen nyaralás során az eszükbe jussak.


2019. febr. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Az unokatesóm viszik a párjaikat? Lehet, hogy ez amolyan családi nyaralás.
2019. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Egyrészt ha akarsz valamit akkor azt közöld másokkal is. A párod tudja egyáltalán, hogy régóta szeretnél tengerparti nyaralást? Ha menni szeretnél mondd meg neki. Néma gyereknek ugye anyja sem...

Másrészt meg valóban jó paraszt a párod is meg a családja is. Nem tudom mennyire szerethet a párod, ha semmi igénye nincs arra, hogy vele menj. Vagy legalább udvariasságból megkérdezni. A kapcsolattal amúgy minden rendben?

Kérdésre válaszolva konkrétan szerintem jogos, hogy rosszul esik. 3 év után legalább minimálisan illene már rád is családként gondolni.

2019. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 2 unokatesó közül az egyiknek nincs párja, a másiknak kb fél éve van, de ő se megy.


Már 3 éve tudja a párom, hogy szeretnék a tengerparton nyaralni.

Csak mindig volt kifogása, miért nem oda mentünk...


Ja, és azt is mondtam neki, hogy szarul esik, hogy engem nem visznek.

Azt mondta, hogy egy ingyen utazást vissza kellett volna utasítania miattam?!

Nyilván nem, de megkérdezhette volna, hogy én mehetnék e...

2019. febr. 16. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ahogyan az előző hozzászóló is írta legyen szó családi nyaralásról akár, 3 év együttlét után igenis családtagnak számítasz. Szóval szerintem teljes mértékben elvárható lenne.

Én már körülbelül 18 éves korom óta a kapcsolataimban mindig hívom a barátnőmet akár családdal megyünk, akár barátokkal. Ha tudom fizetem neki, ha nem akkor felvetem az ötletet, hogy jöhetne velünk.

De a meghívás az szerintem a minimum.


F/23

2019. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Ez csaladfuggo, illetve pedig mivel a parod is "csak" egy meghivott szemely, ezert nem feltetlen illendo "tovabbhivnia" embereket, mikor a rokona nyilvanvaloan csaladi nyaralast tervezett. Meg ha fizeted is a koltsegeket +1 fo teljesen atrendezheti a szallasfoglalast. Ha mar ti is minimum kulon haztartas lennetek ketten, de inkabb valoban kozos "csalad" hazasparkent, akkor termeszetesen együtt hivnak majd titeket mindenre.
2019. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább az fáj, hogy se a párom, se a családja nem kedvel annyira, hogy egy ilyen nyaralás során az eszükbe jussak."


Szóval olyan párod van, aki nem kedvel téged. Azt ugye tudod, hogy a párodat te választod meg?

2019. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz. Nem is az hogy nélküled nyaral, hanem az hogy nem ismerted fel eddig hogy milyen ember. Ennyi együtt töltött év után ezt nem csinálja meg az ember a párjával ha szereti. Ő jól elvan a családjával akkor is ha téged ezek az emberek nem kedvelnek?

Sürgősen elgondolkodnék a helyedben hogy mit is jelentek neki?

Leginkább az fájjon hogy a párod bunkó veled. A családja meg azért az, mert a párod megengedi nekik hogy azok legyenek és nem áll ki érted velük szemben.

Valamit lépned kellene nem gondolod???

2019. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én páromat nem nagyon kedvelték a szüleim a kapcsolatunk elején, de már fél év együttlét után meg lett hívva a családi nyaralásra úgy hogy a szüleim egy fillért nem kértek el tőle.
2019. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!