Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nélkülem ment el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nélkülem ment el nyaralni. Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt és már 5 hónapja tervezzük a közös nyaralást Franciaorszagba, erre egyik nap bejelenti h ő a barátaival megy nyaralni és így mivel még egyetemisták vagyunk nyilván nem igazán lenne pénze velem egy közös nyaralásra.. nekem nagyon rosszul esik mert beleéltem magam és nem az a baj h a barátaival megy mert menjen nyugodtan csak akkor nekem miért ígéri meg? Állandóan azt hallom, hogy ő mennyire szerelmes de ezek szerint lehet nem vagyok neki olyan fontos.. köszi előre is a tippeket, válaszokat.

2019. júl. 24. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Csak beléd durrant, ennyi vagy neki.
2019. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen eset mindenkinek rosszul esne egyértelmű.

Mondjuk az kérdés hogy a közös nyaralás megtervezése és a kezdete közötti időben hova esik a bejelentés hogy bem veled megy.

Mondjuk ettől függetlenül kijelenthető hogy a párod éretlen.

2019. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy elment a barátaival, egyáltalán nem zárja ki, hogy veled is menjen. Beszéltetek erről, vagy csak kombinálsz?
2019. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Hogyha szeretnél valamit akkor nyisd ki a szádat ne azt várd, hogy majd magától elintéz mindent. Ha jól értem te jókat álmodoztál róla, hogy így meg úgy Franciaország de konkrétan lófszt nem tettél azért, hogy el is tudjatok menni és szervezni se szervezted. Az, hogy együtt menjetek nyaralni nem csak az ő felelőssége. Nagyon gyerek vagy még fejben.
2019. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Bakker, ő a barátod, nem a férjed! Nem kell itt papás-mamást játszani, meg előrehozott nászutat csinálni! Mitől ilyen f*s a mai világ? Hát attól, hogy már 20 évesen minden megtörtént, amit régen 30 év alatt hoztak össze, és akkor legalább voltak céljaik.


10 hónap, hú de nagy dolog. Nem a tulajdonod. Ha téged akar, megtalál, veled marad. Nyitva a kalitka. Ha elrepül, sosem kart, leszámítva hogy rendszeresen karóba húzzon. Mond már meg légyszi, egy ilyen pasin mi a vonzó?

2019. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul,igen.


De már ne is haragudj,ha 5 hònapja tervezitek,akkor így jùlius végére már kéne,hogy legyen szállásotok,jegyetek,ha nem kocsival mentek stb.Már ha valóba terveztétek,és nem csak Te egyedül gondoltad azt,hogy ő igent mondott majd elkezdtél âbrándozni,de véletlen a tervezês szót használtad.

Egyébként sajna egyetértek,hogy ha veled nem tud elmenni kikapcsolódbi,akkor annyira nem vagy fontos,mint a haverok.

2019. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
A vàlasz egyszerű.Szégyelte volna elmondani hogy nem jött össze a pénz,így kitalálta ezt a sztorit
2019. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Azonnali szakítás, nincs mese. Ha ennyiben hazudik, a fontosabb dolgokban még jobban fog.
2019. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem egyeseknek nem úgy kéne nekem írni, mintha egy utolsó ... lennék,ugyanis 22 éves léttemre ő az első barátom és előtte se volt nekem senki se úgy...bár ez nem tartozik senkire se szerintem... úgy értem h február-március körül terveztük a helyeket és alapból szeptemberbe mentünk volna és mire vége lett a vizsgáimnak(júni20) ő akkor jelentette be h a barátokkal megy, szóval a pénz megvolt neki rá és szerintem 2 hónap alatt simán meg lehet szervezni egy nyaralást
2019. júl. 24. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Oke,de akkor nem terveztétek 5 hónapja.Hanem megbeszéltétek,hogy mentek együtt.Most meg kitalálta,hogy elmegy haverokkal.A lényeg az hogy nem vagy fontos.
2019. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!