Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hívtak meg az esküvőre, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívtak meg az esküvőre, a páromat pedig igen (? )

Figyelt kérdés
Párommal nem vagyunk házasok, több mint hat éve vagyunk együtt. A testvére és az élettársa házasodnak, engem nem hívtak meg, csak a páromat. A párom el fog menni, mert mégiscsak a testvére esküvője. Nekem ez borzasztó rosszul esik. Nem csak az, hogy ennyire semmibe néznek, hanem az is, hogy a mi esküvőnkre a párom mindkettőjüket el akarja hívni, és őket ismerve el is fognak jönni. Sértőnek, megalázónak és igazságtalannak tartom, borzasztóan érzem magam. Nem érzem, hogy a párom minimális szinten is kiállna mellettem vagy a kapcsolatunk mellett. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

2019. ápr. 6. 20:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanezt elmondod a párodnak.
2019. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Párod is nagy suttyó, ha nélküled gondol elmenni!
2019. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Téged miért nem hívtak meg? Rossz a viszony? Vagy szimplán azért mert nem vagytok házasok?
2019. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg a párodnak, hogy vagy elintézi, hogy te is mész vagy a ti esküvőtökön te nem akarod ott látni a tesóját!
2019. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

tudod ki a gáz ebben a helyzetben?

- párod tesója, amiért ekkora parasztok. még ha nem is kedvelnek az illem akkor is ezt diktálja

- a párod, amiért ő fogja magát és elmegy egyedül, ahelyett, hogy leb@aszná a tesóját amiért így megsértett titeket

- te, amiért itt GYK-n rinyálsz, ahelyett, hogy a sarkadra állnál

2019. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Elmondtam páromnak amit ide leírtam, de mossa kezeit, ő nem tud mit csinálni. A testvérével semleges a viszonyom, ha találkozunk, mindig el tudunk beszélgetni. A menyasszony nem bír engem, ami kölcsönös, köszönésen kívül nem szólunk egymáshoz.

De azt gondoltam, felnőtt emberek vagyunk, és kibírjuk a család miatt azt az egy napot. Vagy még abban is partner lettem volna, hogy illemből elhívnak, én meg illemből nem fogadom el (mert a nővel rossz a kapcsolatom). De meg se hívtak.

Páromnak azt mondtam, hogy menjen el, mert a testvére esküvőjéről van szó, de a nőt nem akarom ott látni a miénken. Azt mondta, hogy ő csak a testvérét hívja majd el, de ha hozza a feleségét, nem fogja kidobni.

2019. ápr. 6. 20:46
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Es ez miben nyilvanult meg, hogy nem hivtak meg? Mert lattam itt mar ugyanilyen szitut, ahol a panaszkodo fel vegul rajott, hogy meg lett hivva, csak haztartasonkent egy meghivot adott a par, es nem nevre szoloan mindenkinek.

Nyiltan kimondtak, hogy Jozsikam a Katit ne hozd, nincs meghivva?

2019. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
Ideje új dugópajtit keresned. Ugye nem gondolod azt, hogy ez egy komoly kapcsolat?
2019. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
29%
A kommentedet kesobb olvastam kerdezo. Akkor nem ertem, miert problema ez? Eggyel kevesebb kotelezo pofavizit. Minek mennel el es aldoznal egy csomo penzt egy olyan ember eskuvojere, akivel szoba se akarsz allni? Es o minek akarna teged ott latni? Azert mert "kell", "illik"? Ne foglalkozz ilyesmikkel, lazits aznap, lesz egy nyugodt napod, amikor azt csinalsz amit csak szeretnel.
2019. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
nem kell túlspirázni ezt. Az esküvő egy lóf.asz egyébként. Ez a ti kapcsolatotok próbája. Ha elmegy egyedül, akkor a későbbiekben se várj tőle semmi jót. Ilyenkor a helyes döntés, hogy beint a köcsög rokonainak és melléd áll. Ha nem ez van, akkor jobb elgondolkodni, hogy potenciálisan elcseszd az életed egy ilyen ember mellett.
2019. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!